yardım lütfenn

xpera

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2014
6
0
Merhaba, benim adetim 18 gün gecikti. dün kan tahlili yaptırdım beta oranı 1.26 çıktı. doktora gösteremedim ama ordakiler hamile olmadığımı ama tekrardan başka bi yerde tahlil yaptır dediler. ayrıca bugün başka bi doktora gittim muayene etmedi 1 hafta daha beklememi söyledi, kafam çok karışık böyle bi durum yaşayan var mı?

Merhaba, benim adetim 18 gün gecikti. dün kan tahlili yaptırdım beta oranı 1.26 çıktı. doktora gösteremedim ama ordakiler hamile olmadığımı ama tekrardan başka bi yerde tahlil yaptır dediler. ayrıca bugün başka bi doktora gittim muayene etmedi 1 hafta daha beklememi söyledi, kafam çok karışık böyle bi durum yaşayan var mı?

Evet ben yaşadım tam 18 gün geçikti geçen ay ve sonuç 1.20 negatif doktor muayene etti ve tarlusal verdi ve adet oldum şimdi bı ayın 23 ünü bekliyorum inş hamişimdir :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim de 10 gün gecikmişti. kan tahlili negatifti. dayanamadım ve doktora da gittim.
Olur öyle bazen dedi..:)
iki üç güne adet oldum :)

teşekkür ederim. doktor bir haftada değişiklik olabilceğini söyledi. artık bir hafta sonraki testim negatif çıkarsa kadın doğuma gidip muayene olurum herhalde

Su an adetim 9gun kadar gecti.hala bekliyorum pazartesi test yaptircam.ama bebek istemiyorum.10aylik oglum var
Allah olmayanlara isteyenlere versin.

efecim

X