yardim lütfenn

esin21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
892
8
slm kizlar..ben hamileyim diyemem ama degilimde diyemem..korunmuyorum ve bebek istiyorum bu nedenle gebelik olusmusta olabilir kanamama 1 hafta var...ve yarin disciye gitcem cürük disim varmis yaptirmak zorundaymisim kökünden cürürse daha kötü olurmus..ben ignesiz hayatta dayanamam bi kere yaptirdim bütün gün kendime gelemedim bi aglamadigim kalio...yani mecbur yaptirmam igneli olacak...annemde icime süphe düsürdü ya icimde bebis varsa o igne ona zararli olurmu.??

canım eger oyle bı suphen varsa kan tahlılı yaptır gebe olup olmadıgın cıkar en erken sonuc veren kan tahlılıdır.

evet canım iğnenin bebeğe zararı olur bu yüzden sen ilk önce kan tahlili yaptır eğer tahlilde hamile çıkmazsan yaptırırsın dişini hemde içinde şüphe olmaz rahat olursun

Arkadaslar haklı bencede ılk once bı test yaptır eger bebısın ıcındeyse zararı olur hıc degılse ogrenmıs olursun ıcın rahatlar

evet onu bende düsündüm ama o zamanda 9 ay dogana kadar yaptiramayacagim ya cürürse cürük diste gebelikte zararliymis...

canım olurmu öyle şey ilk aylarda yapılıyor diş tedavisi bence ilk önce kan testi yaptır hamilemisin değilmisin öğren çünkü hamileler için biraz daha hafif uyuşturucular kullanılıyor sanırım

Ben de iğne zararlı diye biliyorum ama bir arkadaş hamileler için farklı iğneler var demiş. Bir de dediğin gibi dokuz ay nasıl bekleyecek diş.
En iyisi yarın dişçiye gidince gebelik şüphesi olduğunu söyle, o seni en doğru şekilde yönlendirir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…