Aile Planlaması yardim lutfen :(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Denizkizi89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2016
8
0
35
Arkadaslar benim adetin duzenli genelde bi kac gun geriye geliyo her ay. gecikme falanda olmuyo. bu ay erkek arkadasmla korunmasz iliski yasadik ama disari bosaldi. bugun adet olmam gerekiyodu hala olmadm cok stresliyim. son adet tarihlerim 20 ocak 21 subat hesapladigimda 22 martta olmam lazmdi olmadim.

normalde dedigim gibi bi kac gun geri gidersi ama son 2 aydir boyle ileri atti bende anlamadim. gecen ayda benzer bi durum yasamistim o zmaanda cok stres yaptm ondan beklide ama bugun 22siydi hala olmadim

Yanlış anlama ama neden erkek arkadaşınla Korunmasız ilişki yaşadın yani yasamasan daha iyiydi evlenmeden kendini cinsellik de sağlama almazken tabi böyle tarihler arası gel gitler yaşarsın umarım olmussundur ama cinsellikte olan sana olur evlenmeden bu deneyimi yaşamak deneyim değil cehalet bence

EVliyken deli gibi zorlanırken bekarken bu neden ?? Kullanıyorsun sevgini ve kulkanılıyorsun bu kişi seninle asla evlenmez . Stres erteliyor başka açıklaması Yok . Bende gebe kalmak istediğim için stres yapıyorum ve hep erteliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…