Yardım lutfen !!!

yego

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
63
0
arkadaslar bende ekim annesiyim sizler gibi 5. aydayim ve bugun farkettim meme uclarimi sikinca su geliyor bu normalmi acaba ??? tesekkurler

arkadaslar bende ekim annesiyim sizler gibi 5. aydayim ve bugun farkettim meme uclarimi sikinca su geliyor bu normalmi acaba ??? tesekkurler
,,,

su gibi şeffafmı renklimi nasıl bişey bende 7 aylıkken farketmiştim sarımsı süt geliyordu süt gelmeye başlarmış zaten ama fazla sıkma Allah korusun rahmin kasılmasına neden oluyor

sakın sıkma canım.rahmeti babaannem sıkmayın iyi değildir derdi.

canım çok normal ama sıkıp çok uyarmamak lazımmış

sıkınca klostrum adı verilen ilk sütü de ziyan etmiş olursun tatlım, buna ağız sütü de denir halk arasında, çok kıymetlidir, sakın boşa gitmesin. Sıkı sütyen kullan.

ilginize tesekkurler dostlarim daha yapmam asla nerden geldiyse oyle aklima oluverdi iste bida asla dokunmam

keşke benden de gelseydi de meleğim mama yemek zorunda kalmasaydı 1 ay boyunca..9 ay boyunca bekledim bekledim yok gelmedi.doğumdan sonra da sütüm olmadı zaten.ne güzel şimdiden belli sütünün olacağı.

bende bugun tam 24.haftaya girdim goguslerimde islaklik hissettim bi baktim ki goguslerimden su gibi birsey gelmis biraz sIktim yine geldi.birden erken dogum korkusu sardi..internetten arastirdim normal diyorlar ins. oyledir.. ben gogsumu SIkmamaya calisacagim .

Benim de süt geliyor ara sıra. Sıkmıyorum ama geliyor az az sarımtırak. Dr.um normal dedi. Peki şimdi süt gelmesi sütlü olacağımız anlamına mı geliyor?:uhm:

X