Yardım Lütfen

yakmz53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
10
0
38
pazrtesi günü doktora gitmiştim bhcg testi yaptrmıştm 61 çıkmıştı bugn tekrar yaptırdım 81 olmuş normalde daha fazla olması gerekiyomuş sanırım. galiba hamile diilm ama adetim gecikelide bayaa oluyo offf sinirlerm bozuldu pazrtesinden öncede doktor yok gidemiyorm bi bilgisi olan varmı acaba

iyide sen sonuca göre hamilesin canım 10 ve üstü gebelik var demek ve artıyor sen hamilesin bence doktorunu bekleyene kadar hemen başka bir doktora görün

canım bende yeni yaptırdım 0,21di
5ten büyük olması gerekiyor bildiğim kadarıyla
hamilesin kesinlikle:)

canım hamilesin benimde 30 çıkmıştı bchg doktor hamilesin dedi sen bi başka doktora git canım:1hug:

dün akşam ardım doktorumu gel dedi bana gittim bende ultrasyonla baktı bebek varmış karnımda ama normalde degerlern daha fazla olması gerekiyomuş perşembeye kadr dış gebelik olabilir dedi haftaya çarşamba belli olcak inş.. öle bişi olmaz düşükte olabilirmiş ilaç verdi onları kullanıyorum şimdi çarşamba günü %80 belli olckmış inş. bebegime bişi olmaz

inşallah olmaz cnım bebeğine bişi iyi beslenn sen yinede ilaçlarını kullan iyi düşün...moralini bozma:çok üzgünüm:

Bugn gittim doktora malesef umdugum gibi olmadı
tutunamamış dedş doktor yok yani bebek
Hala hastalanmdım ama uff

değerin sağlıklı olması için gün aşırı 2 kat artması gerekiyo dış gebelik olmadığına sevindim. seninki kimyasal gebelik sık karşılaşılan bir durum geçmiş olsun bebeğin yakında gelir ve sımsıkı tutunur inşallah. bu bebeğin sağlıksız olacaktı o yüzden üzülme. adetine gelince hcg düşene kadar olmazsın 10 güne kalmaz herhalde zaten çok bekler adet olmazsan ilaç verir dr.

Bugün hastalandm çok kötüde sancım var ölüyorum valla
dri 2 ay korun sonra bırak demişti bana
Hayırlısının olmasını istemiştim hayırlısı buymuş demek
valla ben ilk defa böyle bir duruml karşılaştm etrafmdada hiç duymamaıştım çok üzücü bişiymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…