Sünnet Yardım lütfen sünnet sonrası görünüm nasıl olmalı??

rapunzelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2014
96
25
Sevgili anneler uzun zamandır buralarda yoktum doğum büyüteyim derken Allaha şükür bebeğim bir buçuk yaşına geldi iki hafta önce sünnet oldu tabi ventral kordi vardı birde yani biraz yamukluk ama operasyonda orayı düzelttiler buraya kadar iyi.Gelelim görüntüye zaman geçtikçe ve şişlik azaldıkça pipi bana eski haline göre çok kısa görünüyor yani sizce bu normalmi doktor iyi diyor ama ben bir türlü tatmin olamıyorum başına gelen anneler lütfen benimle paylaşın çoook üzülüyorum..

Canım doktorlar genelde, eger bebek biraz kiloluysa sünnetten sonra kısa gibi görünmesinin normal oldugunu söylüyorlar. Senin gittiğin doktorda normal demişse bence endişelenicek birşey yoktur.
Benim oglumda 7 aylık haftaya sünnet olucak kısmetse. Oglumda da hafif yamukluk var o yüzden sünnet için geciktik yoksa ben dogdugu ay yaptıracaktım.
Doktorunuz yamuklugu düzeltmek için ekstra bir iç dikiş attımı? Benim gittiğim doktor yamukluk için ekstra birsey yapmıyacagını sünnet dikişini egriliği düzelticek sekilde atıcagını söyledi.
Doktoru tanımadıgım için içim tam rahat etmedi o yüzden sordum :)

Yok canım ekstra hic bir şey yok her şey norml gidiyor bir sıkıntı olmuyor sen bak bakalım seninkide aynımı olacak benim bebeğim biraz toplu da öncedende tupluydu ama büyüktü..

Yok canım ekstra hic bir şey yok her şey norml gidiyor bir sıkıntı olmuyor sen bak bakalım seninkide aynımı olacak benim bebeğim biraz toplu da öncedende tupluydu ama büyüktü..
Bizimki cok toplu bir bebek degil,zayıf dogdu kendi ayına göre biraz zayıf devam ediyor. Ama bakalım bizimkinde de öyle bir durum olucakmı. Tabi önce bir sünnet ettirebilmem gerekiyor ama hangi doktorla anlaşsak sünnetten önce hastaneden ayrılıyorlar :) ilk doktorumuz sünnete yakın hast.den ayrılmıstı baya pahalı bir hast.ye gecmişti baska doktor bulmustum,haftaya sünnet olucaktı ama bu doktorda hast.den ayrılıp baska hastaneye geçmiş. Erger son dakka bu yeni hastanesinden ayrılmazsa haftaya sünnet olacak inşallah :)

Nasıl oldu yaptırdınızmı sünnetini hayırlısı inşallah canım Allah kolaylık versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…