Yardım Lütfen Nasıl Makyaj Yapmalıyım? (Fotolu)

yesilmavigri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2012
341
0
Arkadaşlar erkek arkadaşımın üniversitede kongre gecesi var. Yemekli olacak sanırım. Ben elbisemi ve ayakkabımı seçtim, bir tek takı çanta ve makyaj kaldı. Nasıl bir makyaj yapmalıyım? Gözlerimi ön plana çıkarmak ve büyük göstermek istiyorum. Bana yükleyeceğim fotoğraflara göre yardımcı olur musunuz? Bu arada yaşım 18

Bu arada artık saçımda kahkül kullanmıyorum, kahkülsüz fotoğrafımdaki gibiyim.

bence yüzün çok masum bu masumluğunu ön plana çıkarman gerekir; cildine gereken kapatıcı az miktarda,allık rimel ve eğer siyah elbisenin altına kırmızı ayakkabı giyseydin kırmızı iyi bir ruj sürebilirdin buda yeterli olurdu çünkü elbisen kısa ve dikkat çekici bide abartılı makyaj yaparsan kaliteyi düşürebilir gibi geldi bana:44:

Masallah canim gözlerin güzel sade makyaj kullanirdim senin yerinde olsam cünkü gözlerin zaten büyük kendini belli ediyo,hem sade makjay yasinada uygun olur seni oldugundan fazla göstermez,ama bir göz kalemiyle gözlerini daha belirginlestirebilirsin...

Aynen canım kesinlikle öyle :) Fazla makyaj yapmayı normalde de sevmiyorum, bu arada elbise siyah değil ot yeşilinin biraz koyusu bir yeşil :26:

Teşekkür ederim canım :) Peki yeşil gözü ortaya çıkarmak için ne renk göz kalemi, ne renk far kullanılmalı?:44:

Merhaba canım benim gözlerimde yeşil.Bende yeşil kalem kullanırım herkez çok beğenir sende deneyebilirsin.Hafif tonlarlada yeşille farı tamamlayabilirsin.

Bence daha çok belli ediyor.Yaptığım zaman gözlerin çok güzel olmuş bu kadar yeşilmiydi derler.Ama sende yapıyorsundur kendine makyaj yakışanı anlarsın.Hepimizde farklı durur tabi.

tatlım resımlerdekı gıbı makyaj yapabılırsın. yasın kucuk. yuzun zaten cok guzel. gozlerın cok guzel
abartı makyaj yapıp basıtlestırme yuzunu..
zaten elbısende abıye degılkı agır bı makyajı kaldırsın.

azıcık sarı far , ok gibi çizilmiş bir eyeliner belki takma kirpik.
lila tonlarında parlak bir ruj aynı tonlarda allık

gözlerin iri görünmesi için içinne açık renkli kalem çekmelisin üzt ve alttan. makyajında füme sarı tonlarda olmalı bence rujunsa ten rengi olmalı.

Beyaz renkli kalem çeksem nasıl olur? Bir de saks mavisi rimel sürsem?

beyaz kalemi içine çek. resmi bi topluluk olucak sanırım rimelini sakın saks mavisi yapma. rimelin siyah olmalı. gölgeli gri ve sarı göz makyajı yapablirsin. ama çok sert olmasın gri hafif uçsun. bide geçişleri sert olmasın. ivana sert göz makyajı yapabilirsin.
http://www.hanimeli.tc/wp-content/uploads/Göz-makyajı2.jpg

böyle bir göz makyajı çok iyi olr bence. ama kesinlikle dudakların ten rengi bir ruj olsun ve parlatıcıda kullanma. zaten çok güzelsin bu gözmakyajı yeterde artar. bu arada saın allığınıda abartma canım.

Yardımların için teşekkür ederim canım, fotodaki makyaj çok güzelmiş, onu daha mavili tonlarda yapsam hoş durur sanırım :)

Kızlar göz makyajımda sadece eyeliner ve rimel kullanmaya karar verdim. Dudaklarıma da çok yoğun olmayan tatlı bir kırmızılıkta ruj süreceğim, başka da bir şey düşünmüyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…