Yardım lütfeeen:(( kasık sancısı ve gögüs damarları

amanneysene

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2014
59
19
Meraba hanımlar. Uzun zamandır dışarıdan izleyen biri olarak aranıza katılmaya karar verdim. Yedi aylık evliyim ve bebek istediğimiz için hiç korunmadık. Yedi aylık süreçte burada okuduğum belirtilerin bir çoğunu yaşadım ama bu ay farklı şeyler var. Yumurtlama günümden itibaren kasıklarımda hiç geçmeyen sancılarım ve ani hareketlerde çok acı verici batmalarım var. Gögüslerim şişti acısından dokunamıorum ve boynumdan aşşası resmen harita gibi oldu damarlarım acayip belirginleşti. Her ay umutlanıp hayal kırıklığına uğramak çok kötü gerçekten desteğinize ihtiyacım var.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet hamileyim ...
Inşallah sanada nasip eder rabbim ve kan sonucunda fln gözükür suan gebeliğin varsa tabi ama sana tavsiyem bekle biraz olabildiğince bekle ...

İnşallah sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın yavrunu canım. Ben de bekleme taraftarıyım ama bu bekleme süreci çok zor oluo. Dayanabildiğim kadar dayanıcam artık.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…