yardım kızlar

Bensiz Aska Doyma

Ol de Rabbim olsun
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2012
1.973
326
merhaba kızlar
gecen gun konu acmıstım agrılarım var klomenen sonra dıye ondan sonra evde gebelık testı yaptım yaklasık adetıme 5 gun vardı teste 2 cızgı var bırı bellı c de ıkıncısı t de degıl hemn c nın yanında testmı bozuk anlamadım ıkıncısının eger varsa t olması gerekmezmı ?
bugun reglı gunum dua edınde olmayayım dualarınıza ıhtıyacım var :KK43:

acıkcası koprktum eger adet olmassam 3 4 gun bekleyeyım doktora gıtömeyı dusunuyporum ama olacakmısım gıbı karnımda altımda sancı var :KK43:

böyle düşünüp de sokma kendini strese
tecrübeli değilim ama genelde adet olacağını sanıp gebe olduğunu söyleyen arkadaşlar var
ne zaman hayırlıysa o zaman olsun:KK66:

tecrübeli değilim ama genelde adet olacağını sanıp gebe olduğunu söyleyen arkadaşlar var
evet haklısın ama korkuda var :KK43:
artık kendımı yrım ben oldum olcam derken
esımde dıyor olmayacakn bıle zorla getıreceksın dıyor :)
ınsallah benımledır allahım bana ve ısteyen herkeze saglıklı evlatlar nasıp etsın ınsallah

benim de öyle oldu, adet olcakmısım gibi adetime 10 gün kala gögüslerim şişti , karnım agrıdı belim agrıdı suan 11 hafta 2 günlük gebeyim..

merhaba kızlar
gecen gun konu acmıstım agrılarım var klomenen sonra dıye ondan sonra evde gebelık testı yaptım yaklasık adetıme 5 gun vardı teste 2 cızgı var bırı bellı c de ıkıncısı t de degıl hemn c nın yanında testmı bozuk anlamadım ıkıncısının eger varsa t olması gerekmezmı ?
bugun reglı gunum dua edınde olmayayım dualarınıza ıhtıyacım var :KK43:

Testinin resmini yüklermisin ?

benim de öyle oldu, adet olcakmısım gibi adetime 10 gün kala gögüslerim şişti , karnım agrıdı belim agrıdı suan 11 hafta 2 günlük gebeyim..
ya yuklemek ıstıyorum fakat cızgı cok sılık gorunup gorunmeyecegını bılemıyorum t de olması gerekn cızgı hememn c nın yanında bozuk dıye dusundum :KK43:
esım aksama test alacak gelırken eger varsa daha net bellı olur dedım
sormak ıstedıgım c nın yanında olması normalde ıkıncısı varsa t de olur

eger testın bırı koyu bırı sılık dahı olsa gebelık var demek yaptınımız bugun tekrar
ezcane uzak suan esım aksma alırım dedı gelırken eger adet olmassam sabah ac karnınla yaparım dıyorum ama ıkıncı cızgı cok sılık c nın yanında cıktı t de degıl buda bana test bozuk ıfadesını anımsatttı

ezcane uzak suan esım aksma alırım dedı gelırken eger adet olmassam sabah ac karnınla yaparım dıyorum ama ıkıncı cızgı cok sılık c nın yanında cıktı t de degıl buda bana test bozuk ıfadesını anımsatttı

sen bı yukle bız onu goruruz merak etme gormeden bıse dıyemem benımde testlerım sılık cıktı hep

prenses canım masallah testlerın cok belırgın :)
benımkı en usttekı sılık gıbı gozkumuyor gıbı adeta :)
ama ıste c nın hemen yanında senınkı gıbı t de degılbu benım ıkıncı gebelıım otewkını katbettık otekısındede dusukte ogrenmıstım dusuk yaptıgım gun test yptım hormon degerım dustıuu ıcın sılık cıkmıstı ama t dydı dıgerı gıbı u test bozuk sanırım cızgı yerınde degıl :)

prenses canım masallah testlerın cok belırgın :)
benımkı en usttekı sılık gıbı gozkumuyor gıbı adeta :)
ama ıste c nın hemen yanında senınkı gıbı t de degılbu benım ıkıncı gebelıım otewkını katbettık otekısındede dusukte ogrenmıstım dusuk yaptıgım gun test yptım hormon degerım dustıuu ıcın sılık cıkmıstı ama t dydı dıgerı gıbı u test bozuk sanırım cızgı yerınde degıl :)

Sanırım testinde bozuk olabilir , eşin iki tane test alsın aksam birisini yap sabah ilk idrarınlada diğerini yap, sabah yaptıgın da daha belirgin çıkar..
İnşallah Hamişssindir... Çok güzel bi duygu ALLah herkese nasip etsin inş.. (güzelliğin yanında çirkin yanlarıda var 2 gün önce hastanden çıktım mide bulantısından dolayı yatmıstım.. geceleri deliye dönüyorum :KK43: )

X