yardım edinn :(

G

glsh85

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ayy sinirim bozuldu benimm yaaaaaa off:kızgın:

bişeler söleyinn banaa:1shok:

polıkıstık over vardı ama senelerce ılac ıctıgımdan ne kıst kalmıs ne bısey

rahmım ve yumurtalıklarım küçülmüş

tedavı oluyorum ılac ıcıyorum bunların ıcındede kortızon da var ...

ben zaten su ıcsem yarar derler yaa aynen öleyımm:1no2:

sabah tost yıyorum oglen aksam ev yemegı yıyorum aksamları portakal yıyorum belkıde bır avuÇ leblebı yıyorum cok su ıcmeye calısıyorumm ama fazla hareket edemıyorum okula gıdıp gelıyorum araba olunca da pek yürümuyorumm ....

yanında o kadar cok yıyen var kı ama ıncecıkler

işin kötu yanı ne sölimmm :çok üzgünüm:

ben aynı kıloda kalmıyorum hep alıyorum hep alıyorum hep alıyorumm:çok üzgünüm:

bugun artık sınırım tepeme cıktıı

yardım edin yaaaa.s.

arkadaşım çok klışe bicevap olucak ama, bir an önce diyetisyene git. sakın kendi kafana göre zayıflamaya kalkma.allah yardımcın olsun...

arkadaşım çok klışe bicevap olucak ama, bir an önce diyetisyene git. sakın kendi kafana göre zayıflamaya kalkma.allah yardımcın olsun...

bende öle düşündüm bgn ama dıyetısyene gıdınce cok stres oluyorum yok kıbrıt kutusu yok bılmem ne...

neyse baska care kalmadı ...

sağol cvpın ıcın a.s.

Yediklerine bakılırsa normalde kilo vermen lazım ama gördüğün tedaviyle alakalı demekki.Bencede bi diyetisyenle zayıflamaya çalışman en doğrusu canım. Benim annemde yıllardır bi türlü kilo veremiyordu. Yıllar sonra sonunda bir diyetisyene gitmeye başladı ve şimdi çok güzel kilo veriyor..Çok memnun gittiği hastanenin diyetisyeninden. En başta bir takım tahliller yapıldı ve hipo troit çıktı meğersem yıllardır tiroit bezleri çalışmıyormuş. benneyaptımki

X