Göz Makyajı Yardım edin :/

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

cgrcgr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2013
99
1
Merhaba
şimdi bugun akşam bir yemeğe davetliyim ve giyeceğim kıyafet beyaz saten pantolon ve üstüne askılı çiçekli böceli bişeyler boyundan bağlamalı makyajımı nasıl yapmam gerek kıyafetim gayet sade ne önerirsiniz far rengi ne renk olabilir::/ eyeliner sürmelimiyim :/

Merhaba
şimdi bugun akşam bir yemeğe davetliyim ve giyeceğim kıyafet beyaz saten pantolon ve üstüne askılı çiçekli böceli bişeyler boyundan bağlamalı makyajımı nasıl yapmam gerek kıyafetim gayet sade ne önerirsiniz far rengi ne renk olabilir::/ eyeliner sürmelimiyim :/

yemek akşam olcagı iiçin pantolonda beyaz oldugu ıcın ve gozlerın ortada olsn ıstıyorsan sıyah far ve eyelıner sur ama farı abartma sadece bı bugu yarat o kadar gözünün altınada bişey sürme sadece aydınlatıcı ve rımel kullann alt kırpıgıne kıyafetını göremedm gorsem dha ıyı bı fıkır verebılırdm ama gozumde canlandrdıgım kadarıyla bu :KK3:

Eyeliner bence sürmelisin çok farklı bir ışıltısı var...
Hafif bir allık sürersin şeftali tonlarında.
Elbisendeki çiçekler ne renkler? Ona uygun bir far rengi söyleyelim.
Ama ben göz üstüne beyaz fardan başka bir şey sürmezdim.:KK31:

çiçekler pembe mavi sarı yeşil küçük küçük zaten ben eyeliner çekemiyorum maalesef :KK43: claires tan aldığım eyeliner 1 kere sürdüm ve bıraktım ucu çok kalın ve likit eyeliner.ben çekince far gibi duruyor :/ okadar kalın yani:/ ama denerim :/ teşekkürler ten makyajı olarakta koyu bir fondoten surucem tenim çok açık renk sabitlemesi için bronzer mı uygulayım yoksa pembe bir allık mı :/

kızlar şöyle olmayım bide :p

Eklentiler

• $s_2.jpg
    $s_2.jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 80
çiçekler pembe mavi sarı yeşil küçük küçük zaten ben eyeliner çekemiyorum maalesef :KK43: claires tan aldığım eyeliner 1 kere sürdüm ve bıraktım ucu çok kalın ve likit eyeliner.ben çekince far gibi duruyor :/ okadar kalın yani:/ ama denerim :/ teşekkürler ten makyajı olarakta koyu bir fondoten surucem tenim çok açık renk sabitlemesi için bronzer mı uygulayım yoksa pembe bir allık mı :/

bence kıyafetıne makyajını karıstırma kıyafetınle takılarını uydur makyajn cekıcı olsn göz kalemıyle cekebılırsın cektıgının ustunede sıyah far uyguarsan bugulu bı gozun olur ama kasının tam altı ve göz altına aydınlatıcı kullanırsan gözlerın daha ön plana çıkar :KK34:

bence eyeliner kullanmamalısın. zaten beyaz pantolonun ve üstüne renkli bluzünle yeterince sadesin. eyeliner fazla göze batabilir. bence göz kalemi, rimel, biraz allık ve parlatıcı yeterli olur.:44:

X