Yardım edin =/

Fresha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
4
0
31
merhaba yeni kayıt oldum ve sormak istediğim bişey var yardımcı olursanız çok sevinirim..
okullar açılmadan 1 hafta önce adet kanamam bitti .ama bugün öğle saatlerinde lekelenme şeklinde kahverengi akıntı geldi .. Ağustosun başında sürtünme olarak ilk cinsel deneyimimi yaşadım ama ilişkiye girmedik.. bi anda kahverengi gelince bugün telaşlandım..
sizce neden olabilir :S:çok üzgünüm:

bence büyütülecek bi sorun yoktur,bana da olmuştu geçen sene.adetim bittikten bi süre sonra lekelenmem olmuştu,arada olur öyle şeyler büyütme bence kafanda.yinede bi kadın doğum uzmanına gözük derim ben,için rahat etsin.kızlık zarınla ilgili bi problem olduğunu sanmıyorum,ilişkiye girmemişsiniz..hem 1ay sonra kanamaz ki bozulsa bile.kendine dikkat eta.s.

enfeksiyon kapmıs olabilirsin.yada kist falan varsa o da yapabiliyormus.

ya daha dikkatli olsan bence sonradan pişman olacağın şeyler yapmamış olursun diyelim bunu atlattın lisede okuyon daha bence okuluna ağırlık ver senden faydalanmak isteyenler olabilir üzüleceğin durumları yaşama canım .................................hayatın kolay olsun................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…