yardim edin vucut olculeriyle ilgili:(

internetten ideal ölçülerini bulabilirsin.... bunun için buraya gelmene gerek yoktu.... bize neden sorduğunu açıklarsan ona göre yorum yazılabilir....

internetten ideal ölçülerini bulabilirsin.... bunun için buraya gelmene gerek yoktu.... bize neden sorduğunu açıklarsan ona göre yorum yazılabilir....
İdeal ölçüleri biliyorum fakat insanların bakış açısını merak ettim

Türk standartlarına göre normal ölçülere sahipsiz,yalnız boyunuz standardın dışında.gayet de güzel fiziğiniz

ben boyla vücut ölçüsünün bir bağlantısı yok diye biliyorum yani 1.64 olsaydında farketmezdi ama özellikle bir yarışmaya katılmak için sormuyosan iyi bence

ben boyla vücut ölçüsünün bir bağlantısı yok diye biliyorum yani 1.64 olsaydında farketmezdi ama özellikle bir yarışmaya katılmak için sormuyosan iyi bence
Yok katılmak için değil fikir almak için tesekkur ederim

İdeal ölçüleri biliyorum fakat insanların bakış açısını merak ettim
valla görmeden bişey demek pekte mümkün değil.... kilonuz kaç.... bacak yapınız kol yapınız... kaslımısınız.... göğüsleriniz küçüktür sırtınız geniştir.... yada sırtınız dardır göğüsleriniz büyüktür.... evet normal şartlarda ölçüler iyi gibi görünsede... aynı ölçülere sahip çok farklı görünüşler çıkar ortaya....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…