yardım edin ne olur ne yapem

deren_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2008
34
1
kızlar bu aralar başımda elti belası var sabrımı o kadar zorluyorki ne yapcem bilmiyorum kocası askere gideli benimle uğraşıyor ama yüzüme gülüp diğer eltilerimin yanında beni konuşuyor ne yapayım bilmiyorum kızsammı bağırsammı sussammı bilemiyorum inanın sinirden yazamıyorum bile ya kızlar ben ne yapam ya yoruldum artık bu akşam eşimin bir arkadaşına yemeğe gitmiştik ordan çıktım ben eve geldim eşim bir yere uğraması gerekiyordu bu elti müsveddesi oğluna kocamı aratım yengem beni arabaya bindirmedi dedritmiş eşim beni aradı şimdi sen neden bindirmiyon diye böyle birşey kesinlikle yokken hemde eşime bağırdım çağırdım telefonu kapattım ben onun 10 senelik eşiyken onun lafıyla bana bağırmasına çok kızdım:a015::a015: ne yapem kızlarkonuşmuyor ve muhattab olmadığım halde gene ortalığı karıştırabiliyor ya bana akıl verin ya en son saçını başını yolacam o olacak kocası askerde diye :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Ben korktum eltinden inanki.

Yerinde olsam canım uzak dururum hemde bu olayı kullanır yalan olduğunu ortaya döker onu rezil

ettikten sonra tamamen ipleri kopartırdım öyleki kimseye söylenecek söz kalmasın.

İftira ne büyük bir günah bunu yapandan herşey beklenir.

Allah seni ondan korusun canım.

parıl canım aynı apartmanda yaşıyoruz eşlerimizinde işi ortak 3 kardeş çalışıyorlar şimdi o eşimin yeğenine olan zafını kullanıyor yani ipleri koparmak mümkün değil eşim şimdi birdaha aradı neden bağırıyosun ben sadece olayı öğrenmek için aramıştım dedi bende 6 yaşındaki çocuğun lafıyla beni neden arıyorsun dedim ağladım eşimede çok kızıyorum ya yoksa o ne derse desin umrumda olmaz :mymeka::mymeka:

Kardesi askerde diye kendini sorumlu hissediyordur canim o yüzden belki böyle sert tepki verdi...:nazar:

Onun yüzünden esinle kötü olmamani tavsiye ederim!!a.s

Olayi acikla ve sakin ol....:nazar:

Sevgiylea.s.

Benim henüz eltim yok...

Herkesden aynı şeyi duyuyorum eltiler anlaşamaz diye..

Demek ki varmış bişey böyle söylendiğine göre..Az diillermiş gerçekten kaydirigubbakcemile

İftira atandan herşey beklenir arkadaşım...

Karşına çek konuş.Bak sabrımı taşırıyosun,ben senin arkandan sağda solda konuşmazken sen maşalla almış başını gidiyosun fln gibisinden uyar süprizzzzz

Benim henüz eltim yok...

Herkesden aynı şeyi duyuyorum eltiler anlaşamaz diye..

Demek ki varmış bişey böyle söylendiğine göre..Az diillermiş gerçekten kaydirigubbakcemile

İftira atandan herşey beklenir arkadaşım...

Karşına çek konuş.Bak sabrımı taşırıyosun,ben senin arkandan sağda solda konuşmazken sen maşalla almış başını gidiyosun fln gibisinden uyar süprizzzzz

bir deyiş vardır elti eltinin ne ölmesini nede iyi olmasını istermiş konuştum canım konuştum ama o zamanda ben suçlu oldum kayınpederimle 10 senede hiç sorunum olmadı onun yüzünden onlarla bile tartıştım söylemediğim şeyleri ben söylemişim gibi söylüyor güzellikle konuştum olmadı kavga ettim olmadı konuşmadım olmadı hiç birşekilde olmuyor

canım insan neden durup dururken böyle iş karıştırır.kıskandığı için.
Neden kıskanır?Kendisinde olmayan birşeyi sende gördüğün için.:1closedeyes:
canım sen hiç böyleleri yüzünden eşinle tadınızın kaçmasına izin verme onun amacı zaten o.
onun böyle yapmasına rağmen sende ona mutluluğunla nispet yap:jeyyar:

Valla ister eltim olsun ister baska birisi.. Bir susarim iki susarim, ücüncü de sacini basini yolarim öyle bi insanin :kahve:
Allah sabirlar versin, esini karsina al,adam akilli anlat herseyi.. 3. sahislarin aranizi bozmasina izin verme..

allah kolaylık versin canım aman uzak dur o sinsi eltinden
adını bile çıkarmaya uğraşır az kendini gözter gülüm ezik kalma pekte susma
aynen senin sinsi eltin gibi bende mevcut
eşime yalan söyler benim üstüme gelirdi eşim tartışırdık
bende altta kalmayınca bir halt yiyemedi aman dikkat et canım çok dikkat et akrep gibi birşey bu eltiler
ilk oğlana hamileyim birlikte pazara gittik teyzemin kızıda aynı mah lede birlik gittik inan ne yapcanı sezdim oluruna bıraktım bizi pazarda bırakıp eve geldi
ramazan oldugu için eşimde erken gelmişti ben yokum ya
hemen eşime bir daha senin karınla pazara gidersem ne olayım demiş beni yalnız bıraktı pazarda demiş
ben o halimde pazarda ara ara canım çıktı neyse eve geldim
eşim bana bir bağırdı ki nasıl yengemi yalnız pazarda bırakırsın diye
bende eşime bir bağırdım salak seni dedim kim kimi pazarda bıraktı diye herşeyi anlattım ta ki yengesinin gerçek yüzünü gösterene kadar göbek taşım çatladı
allaha şükür ne oldugunu biliyor artıkın eşim:roflol:

ya kızlar desteğiniz için çok sağolun eşim yengesine hak vermez onun nasıl bir insan olduğunu bilir ama kardeşi olmadığı için yeğenine dayanamıyor oda bunu kullanıyor işte eşim şimdi yok daha gelmedi gelince konuşacağım ama moralim çok bozuk bugünüm nasılda güzeldi oysa :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

allah kolaylık versin canım aman uzak dur o sinsi eltinden
adını bile çıkarmaya uğraşır az kendini gözter gülüm ezik kalma pekte susma
aynen senin sinsi eltin gibi bende mevcut
eşime yalan söyler benim üstüme gelirdi eşim tartışırdık
bende altta kalmayınca bir halt yiyemedi aman dikkat et canım çok dikkat et akrep gibi birşey bu eltiler
ilk oğlana hamileyim birlikte pazara gittik teyzemin kızıda aynı mah lede birlik gittik inan ne yapcanı sezdim oluruna bıraktım bizi pazarda bırakıp eve geldi
ramazan oldugu için eşimde erken gelmişti ben yokum ya
hemen eşime bir daha senin karınla pazara gidersem ne olayım demiş beni yalnız bıraktı pazarda demiş
ben o halimde pazarda ara ara canım çıktı neyse eve geldim
eşim bana bir bağırdı ki nasıl yengemi yalnız pazarda bırakırsın diye
bende eşime bir bağırdım salak seni dedim kim kimi pazarda bıraktı diye herşeyi anlattım ta ki yengesinin gerçek yüzünü gösterene kadar göbek taşım çatladı
allaha şükür ne oldugunu biliyor artıkın eşim:roflol:

neden böyle şeyler yapmak ihtiyacı hissediyorlar anlamam allah sanada sabır versin aslında bu eltileri bir dövmek lazım Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

kıskançlığı anlarımda bu seni eşinden ayırır YALANLARLA
valla hiç çekmek zorunda değilsin böylesini ben olsam niye yaptığını sorar laflarını bir bir yedirirdim ona:eek:klava:

neden böyle şeyler yapmak ihtiyacı hissediyorlar anlamam allah sanada sabır versin aslında bu eltileri bir dövmek lazım Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

evet canım ama seviyelerine düşmektense boşver verde
hiç dedinmi kendisine benden ne istiyorsun diye amaçın ne diye
ben bir bir konuştum konuşmasınada
kaynım utanmadan bana geldiğinden beri karımdan ne istiyon demisinmikötükedihüso
benimle uğraşan karısı ama altta kalmadım hatırı matırı bıraktım
şimdilerde bile birşeylerin peşinde ama muhatap olmadığımdan uzakım yani sende
konuşmayı dene eltinle amaçının ne oldugunu sor
kıskançından yapıyorlar biliyormusun kötükedihüso

konuşmammı eşi gideli elimden geldiğince destek oldum ağladı yanında oldum şimdiki derdi benim kocam yanımda istediğimi yapıyorum istediğim yere gidiyorum bence o şimdi yarın olsun hiç birşey olmamış gibi ben tavır yapınca biraz geri durur o kadar

bu arada eşimle konuştum bana hak verdi o anlık bir öfkeydi dedi bende bana bir daha bu kadın yada çocuğu için bağırma dedim tamam dedi :teytey::teytey::teytey:
çok mutluyum beni anladı başkaları anlamasada olur birde kızlar o benim alt katımda oturuyor eşim gelince bağırarak onun duyacağı şekilde birşeyler söyledim :roflol::roflol:

En iyi cozum sana laf getirenlere soz verme..
Ozunde iyi bir insandir istemeden soylemiştir veya onun gibi sozler soyle..
Hem arayi yumuşatmiş olursun hemde huzurun kacmaz..
Yoksa başin daha cok agarir...

X