Yardım edin meraktan çatlayacağım!

doga88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2011
13
0
17 ekimde adet olmam gerekiyordu bugün itibariyle 6gün gecikti cuma günü doktora gittim kan testi yaptırdım ama sonuçlar pazartesiye kaldı.akşam eşimle ilişkiden sonra hafif kahverengimsi pembemsi bir akıntı geldı sabahta peçetede az vardı.acaba adet mi olacağım kasık ağrım yok ama ara ara sanki sancı giriyor.6 gün gecikme normal mi genelde adetlerim düzenlidir.bu ilk deneyişim ve böyle ilk gecikmemi yaşıyorum.çok merak ediyorumm lütfen tecrübeli birileri yardım etsin.

idrar testi neden napmıyorsun canım bebiş varsa ondada cıkar zateninaşşalah hamilesindir..:KK49:

Canım yaptım ama ilk gun gecıktiğinde yaptım.negatif cıktı tekrar negatif çıkar diye korkuyorum.hem doktorda güvenmemem gerektiğini söyledi.çok kararsız kaldım ya.

inş vardır bebişin allah isteyenlere nasip etsin.............

6 gün geçtikten sonra idrar testi yanılmaz gibi geliyo bana...
ben 1 günlük gecikmede idrar testi ile öğrenmiştim hamile olduğumu....
bence tekrar yap bu sefer çıkar bence...

Allah gönlüne göre versin canım inşallah dilediğin olur
benimki silikte olsa 3 gün gecikince çıkmıştı :KK76:

17 ekimde adet olmam gerekiyordu bugün itibariyle 6gün gecikti cuma günü doktora gittim kan testi yaptırdım ama sonuçlar pazartesiye kaldı.akşam eşimle ilişkiden sonra hafif kahverengimsi pembemsi bir akıntı geldı sabahta peçetede az vardı.acaba adet mi olacağım kasık ağrım yok ama ara ara sanki sancı giriyor.6 gün gecikme normal mi genelde adetlerim düzenlidir.bu ilk deneyişim ve böyle ilk gecikmemi yaşıyorum.çok merak ediyorumm lütfen tecrübeli birileri yardım etsin.

hayırlısıyla inşallah hamilesin canım kendine dikkat et o gürdüğün kanda yerleşme kanamasıdır bendede oldu aynısından

X