Yardım edin lütfen!!

hjkjguytgfy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2009
2
0

MERHABA....

ARKADAŞLAR BEN TEMMUZ AYINDA EWLENEREK GÖREVİMİZ NEDENİYLE MEMLEKETİM OLAN İZMİRDEN BİTLİSE TAYİN EDİLDİM:KK43:((((

İLK BAŞLARDA HERŞEY GAYET GÜZELDİ.ANCAK ZAMANLA HAVALARIN SOGUMASI VE VÜCUGDUMUN HİÇ KARŞILAŞMADIGI İKLİM ŞARTLARIYLA İYİCE DENGEM BOZULDU.DOĞMA BÜYÜME İZMİRLİ OLDUĞUM İÇİN HAYATIMDA KARA DOKUNMUŞ İNSAN DEĞİLDİM AMA BURDA SENENİN 8AYI KAR KIYAMET GECİYOR.İLK OLARAK AGDET DÜZENSİZLİKLERİ VE KARNIMDA HAMİLE GİBİ KOCAMAN BİR GAZ BİRİKMELERİYLE SIKINTIM BAŞLADI.DOKTORA GİTTİM BANA FAZLA YÜRÜYÜS YAPMADIĞIMI VE HAZIR YİYECEKLERDEN KAYNAKLANDIĞINI SÖYLEDİ.ANCAK BURAD YÜRÜMEK BİLE ÖZEL BİR YETENEK İSTİYOR.KARDA KAYMADAN İŞE GİTTİGİNİZE ŞÜKREDİYORSUNUZ.
O YÜZDEN YÜRÜYÜŞ YAPMANIZ MÜMKÜN DEGİL.HAZIR YİYECEK ASLA TÜKETEMİYORUZ ÇÜNKÜ ÖLE HİPER MARKETLERİN OLDUĞU Bİ KENT DEGİL BASİT Bİ KASABA BAKKALINI DÜŞÜNÜN NE BULABİLİRSİNİZ Kİ VE ZATEN SÜREKLİ SEBZE TÜKETMEK İÇİN DERİN DONDURUCUDA SAKLIYORUM BÜTÜN YİYECEKLERİMİ AMA BU SIKINTILAR GENEDE DEVAM EDİNCE HER YOLA BAŞVURDUM.TABİ BU ARADA Bİ DEGİŞİKLİKLER DE BAŞ GÖSTERMEYE BAŞLADI BENDE..
ANCAK DOĞUM YAPAN KADINLARDA GÖZÜKEN GÖGÜS VE GÖBEK CATLAMALARI OLUŞTU BENDE..DİYECEKSİNİZ HAMİLESİNDİR.ONDANDA ŞÜPELENİP TEST YAPTIRDIM AMA ÖLE BİŞEYDE DEĞİLDİ.senağlama:çok üzgünüm:
BU ARADA GAZ VE ŞİŞKİNLİK BENİ RAHATSIZ ETMEYE VE KİLO ALMAMA YOL ACTI.
HİÇ BİR KIYAFETİM ÜZERİME OLMUYORDU.İLK BALARDA KULLANDIĞIM FX15
İSİMLİ İLACI TEKRAR DENEMEYE BAŞLADIM Kİ FORMÜLÜ YENİLENMİŞ W900 OLMUŞ.AMA ODA ESKİSİ GİBİ ETKİ GÖSTERMEDİ.
ENSON OLARAK AMCAMIN BOGAZ KANSERİ İÇİN ÇÖZÜM GETİRREN ANKARADAKİ Bİ LOKMAN HEKİMLE GÖRÜŞTÜM.YENGEME YAPTIGI Bİ BİTKİSEL KARIŞIMLA ONU DAL GİBİ YAPMIŞTI. (ABİMLE BOŞANMA AŞAMASI ESNASINDA) CADIARZU
BANA ŞU BİBER HAPI İLE Bİ MACUN YOLADI AYRICA STRES ÇAYI ÖDEM ÇAYI VE GAZ İÇİN MİGDE ÇAYI (BİTKİSEL)YOLLAMIŞ VE İÇMEMİ İSTEMİŞTİ.ŞUANDA GÜNDE 12 SU BARDAGI ÇAY TÜKETİYORUM.HERÜN İÇMEM GEREKTİGİ İÇİN. VE NORMALDE YEMEK YİYEMEYEN BEN ŞUAN HİÇ YİYEMİYORUM ÇÜNKÜ MİGDEN CAY DOLU.
BU ARADA YOLLADIGI DİYET İLACINA BAŞLAMDAN ÖNCE TARTI ALMAMI İSTEDİ. EN İYİSİNİ ALDIM HEMEN VE DÜN GELDİ TARTIM.
BEN HAYATIMDA ÜNV. SINAVLARINDA SADECE 76 KİLO OLDUGUMU GÖRMÜŞTÜM.BOYUM 1,68 ONUN DIŞINDA 65-69 ARASIYDIM HEP.AMA DÜN RESMEN DÜNYAM KARARDI ÇÜNKÜ BEN 88,7 KİLOYDUM VE BUNU 8 AYDA ALMIŞTIM. YEMEK YEMEMEME VE NORMALDE BEKARKEN SAAT BİRLERE KADAR UYUYAN BEN SAAT 5 DE EŞİM NEDENİYLE AYAKTA OLDUM HALDE BU KİLOYU ALMIŞTIM.ÇATLAK DEGİL ORTADAN YARILMAMIŞ OLMAM BİLE MUGCİZE. ŞUANDA ÇOK BERBAT Bİ PİSKOLOJİDEYİM.İNTİHAR BİLE DÜŞÜNÜYORUM O DERECE YANİ...
EŞİM DIŞARI ÇIKAMDIĞIM İÇİN ALET ALALIM BİRDE DİYOR AMA MALUM YENİ EVLİYİM ÖLE MİLYARLIK ALETLER ALMA LÜKSÜM YOK CARDİO TWİSTER DİE Bİ ALET BULDUM FİYATIDA UYGUN AMA BAŞKA ALET VEYA BAŞKA İLAÇ TARZI ŞEYLER KULLANAN VARSA HEPSİNE AÇIĞIM

NOLUR YARDIM EDİN.DAHA ÖNCE ŞİŞMANLIGIM NEDENİYLE YUMURTALIKLARIMDA YAG BEZESİ ÇIKMIŞ VE BUDA ANNELİK HORMONLARIMI BOZDUĞUNU ÖGRENMİŞTİM.ŞİMDİ YİNE AGDET DÜZENSİZLİGİM VAR VE AÇİL ZAYIFLAMAM LAZIM. KENDİMİ ÇOK CARESİZ HİSSEDİYORUM. SÜREKLİ EVDE OTURMAK VE BİLGİ SAYAR HARİCİNDE BİR SOSYALİTE BULAMAMAK BENİ DELİRTİYOR.SON UMUGDUM SİZLERSİNİZ LÜTFEN ABAN Bİ CARE VERİN. YOKSA DELİRİCEM.mafoldumben:a015::çok üzgünüm::1no2:benneyaptımki:1shok:senağlamamafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Canım sakin ol. Hiçbirşey hayattan daha değerli değil. Kilo alıp görüntün kötü yönde değiştikçe kendine saygını yitirmeye başlarsın. Önce sağlıklı bir şekilde düşünelim. Diyorsun ki hiçbirşey yemememe rağmen kilo alıyorum. Hiç birşey yemezsen metbolizma hızın çok düşer ve o azcık yediğin şeyleri bile vücut kıtlık psikolojisiyle depolamaya çalışır. Yarından itibaren günde 3 ana ve 3 ara öğün şekilde beslenmeye başla. Sürekli mideni bitkisel sıvılarla doldurarak bir yere varamazsın. Vücuduna ihtiyacı olan enerjiyi vermen gerek yoksa bedenin senden türlü hastalıklar çıkararak intikam alır. Hergün protein karbonhidrat ve yağ alman gerekli. Sadece bunların miktarlarına dikkat etmelisin. Abur cubur ve hazır gıdalar kızartma börek çörek tipi şeylerle vedalaş. Hele tatlıyı tamamen unut. Çay ve kahve tüketiyorsan içine şeker atma şekeri meyvadan al ama onu da abartmamak gerek. Karbonhidratı ve şekeri fazla alırsan gitgide iştahın açılır. Sakın zayıflamayla ilgili hap kullanma insanlar ölüyor bu yüzden. Vücuduna giren kaloriyi hareket ederek atmalısın. Evde kendi kendine hiçbir alet olmadan hareketler yaparak başlangıç yapabilirsin. Sadece sabretmen ve azmetmen gerekiyor. Birde şu var uykusuzluk kilo alma sebebidir. Uykusuz kaldığın zaman vücut uykuda toparlaması gereken enerjiyi senin yediklerini depolayarak alır. Daha çok yemek yersin. Ama herşeyden önce bir doktora görün ve metabolizma rahatsızlığı, insülin direnci, hormonal bir problem olup olmadığına dair muayene ol ve gerekirse tahlillerini yaptır. Çözülemeyecek bir problem değil fazla kilo. Kendine ve psikolojine iyi bak olur mu?boshayallersmile

Merhabalar. Öncelikle intihar felan kötü düşencelerden uzaklaşın lütfen, kilo almışsınız ne yani dünyanın sonumu bu. . Memlelekt değişimi özellikle büyükşehirde yaşayan ve doğu yada taşra dediğimiz yerlere giden herkes mutlaka sizin gibi sıkıntı yaşamıştır, bu çok normal bir şey.Ömür boyu orda kalacak değilsiniz ya gelip geçici bir yer olduğunu aklınızdan çıkartmayın ve bu hayatı kötü düşüncelerle kendinize zehir etmeyin.
Öncelikle yediklerinize ve içtiklerinize dikkat edin. Herşeyden az ve öz yiyin. Hamur işi, tatlı ve kızartmalardan uzak durun. Kesinlikle ve kesinlikle spor yapın. Sporsuz hiç bir gelişme göremezsiniz. Kesinlikle zayıflama ilaçlarını bırakın, ilaç kullanmayın. Bulunduğunuz şehirde mutlaka vardır spor merkezleri, otellerin spor klupleride olabilir. Size çok güzel bir proğram hazırlarlar. Ona göre işten çıkıp 1 saat çalışın, inanın 1 ay sonra nasıl farkedeceksiniz vucudunuzdaki değişimleri.Hem spor beyindeki serotonin maddesini arttırdığı için bu psiklojinizede iyi gelecektir.Benim kilo sorunum yok ama bölgesel sorunum var ve düzenli spor yapıyorum. inanın 1 ay içinde değişmeye başladım, pilates yağları yakmıyor size kesinlikle ve kesinlikle fitnes öneririm.Gelişmelerden haberdar edin bizi..Mutlu günler..

canım ben bu ilaçlar konusunda pek bilgili değilim ama tek bildiğim ve adım gibiemin olduğum şey asla ve asla zayıflama hapı kullanılmaması gerektiği,yaz geliyor karlar erimiştir,sen yürüyüşe başla,ben öğrenciyim sivasta ve buradada kış karlı geçiyor kar olmasada o kadar soğuk oluyorki yürüyüşü geçtim okula gidip geldiğime şükrediyorum,ben evde plates yapıyorum ve yediklerime dikkat ediyorum bence sende bunu dene

X