Yardım edin lütfen..Kızlık zarı

Eylulesma61

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2016
7
3
36
Merhaba.Ben yeni evliyim.İlk gecemde canım çok fazla yandı o ben hayatımda o kadar acı yaşamadım ve çok fazla kan geldi.Bizde oldu sandık.Ama daha sonralar her ilişkiye girdiğimde acıdan ölüyodum dayanamıyodum ağlıyodum hiçbir şekilde zevk almıyodum.Duvarı yumrukluyodum resmen.Neden böyle diye düşündük.Doktora gittim.Ben yara enfeksiyon vs.diye düşünürken bana senin kızlık zarın bozulmamışki dedi.Ufak bi delik var ama bozulmamış dedi.Şok oldum.Çünkü çok acıdı ve kanamıştı.Sanki bi nokta var ve penis oraya değince acıdan ölüyorum.Bu nasıl yırtılıcak esnek olsa canım acımazdı ama çok mu kalın ?

Lütfen biri yardım etsin..Canımın acımasından bıktım artık sinirden ağlıyorum.Korkup kendimi çok kastığım için mi böyle ?

doktora gitmişsin yardımı ondan isteseydin buradakiler sana ne diyebilir sanki

Onu doktorda kestirebiliyorsun, doktor neden kendisi kesmemiş anlamadım? Zaten bakiresin mesele onu kocanın yırtmasi mi boyle hayati bir durumda..

Benimde 6 aylik evliyim halada ağrim var deliriyorum bide benim kizlik kanamam olmadi hicbirsey akmadi daha oncede hic ilişki falanda yasamadim bende cok zor durumdayim kaynanam bana guvenmiyor deli ediyor beni

Merhaba.Ben yeni evliyim.İlk gecemde canım çok fazla yandı o ben hayatımda o kadar acı yaşamadım ve çok fazla kan geldi.Bizde oldu sandık.Ama daha sonralar her ilişkiye girdiğimde acıdan ölüyodum dayanamıyodum ağlıyodum hiçbir şekilde zevk almıyodum.Duvarı yumrukluyodum resmen.Neden böyle diye düşündük.Doktora gittim.Ben yara enfeksiyon vs.diye düşünürken bana senin kızlık zarın bozulmamışki dedi.Ufak bi delik var ama bozulmamış dedi.Şok oldum.Çünkü çok acıdı ve kanamıştı.Sanki bi nokta var ve penis oraya değince acıdan ölüyorum.Bu nasıl yırtılıcak esnek olsa canım acımazdı ama çok mu kalın ?
Ilk doneemled her zaman zordur.bir sure ara ver 2-3 gun iyileshsin.ondan sonra denemeye devam et her seferunde genislenecekdur

Bende senin gibi olmuştum aynı ne acıydı ya rabbim eşim tam yirtilmadi dedi olmazsa her zaman acır dedi biz ertesi gün bidaha yaptık yine kanadı sonra ertesi gün yine ve çok açıyordu 4. Den sonra filan bitti ben doktora filan gitmedim ama eminim zarım çok kalındı ve zor yırtıldı ben şimdi iyiyim çok şükür sende sabret geçer insallah

Bende senin gibi olmuştum aynı ne acıydı ya rabbim eşim tam yirtilmadi dedi olmazsa her zaman acır dedi biz ertesi gün bidaha yaptık yine kanadı sonra ertesi gün yine ve çok açıyordu 4. Den sonra filan bitti ben doktora filan gitmedim ama eminim zarım çok kalındı ve zor yırtıldı ben şimdi iyiyim çok şükür sende sabret geçer insallah
Allah razı olsun cevap verdiğin için çok teşekkür ederim umarım en acısız şekilde bende bunu atlatırım çok sağolun

Benimde 6 aylik evliyim halada ağrim var deliriyorum bide benim kizlik kanamam olmadi hicbirsey akmadi daha oncede hic ilişki falanda yasamadim bende cok zor durumdayim kaynanam bana guvenmiyor deli ediyor beni
Ben esimle doktora gittim sende git sorunun ne olduğunu anlarsın belki esnektir inşallah en yakın zamanda seninkide geçer

Ben de evlenecegim yakin zamanda benimde korkularim var ya asi yapilirken bile bayiliyorum eger cok aciyosa bayirim diye korkuyorum bu kadar cok mu aciyo ya aciyip acimamasi neye bagli?

Ben de evlenecegim yakin zamanda benimde korkularim var ya asi yapilirken bile bayiliyorum eger cok aciyosa bayirim diye korkuyorum bu kadar cok mu aciyo ya aciyip acimamasi neye bagli?
Cnm bende bekarken cok düşünürdüm acaba nasil bi aci diye hatta kizlar arasinda konuşulan ilk gece hikayelerini dinleye dinleye tam bi otlek oldum . Derkennnn geldi çattı düğün vakti korktugum kendimi kastigim icin yapamadim 2 yil bu cileyi cektikten sonra hersey normale döndü şükür. Sana tavsiye cok düşünme bunlari herkesin ayni olcak diye bisey yok hatta sinek ısırığı diyenler bile var :) deli olurdum tabi onlar oyle deyince hersey kafada başlıyor düşünme cok ve ilişki esnasinda kendini kasmayacaksin işte o zaman rahat oluyo bunu da ben deneye deneye başardım cok sukur kasmamakk cok zor geliyo korkan için ama zamanla ogreniliyo hepsi ve ilk 5 6 iliskide sakın zevk almayi bekleme eger oyle odaklarsan kendini istesende zulum gelir sana ilişki ilk etapta zor oluyo tabiki ama sonrasindaaa hersey yoluna girecektir inşallah :)

X