yardım edin kafam karışık

nillie

Guru
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
134
14
slm ben aranıza yeni katıldım dün gece ve bugün olabildiğince bilgi almaya çalıştım ama kafam çok karışık bayanlar bir yıldan fazladır deneme yapıyoruz arada kaçan zamlanlar oldu tabi fakat tutturamadık bitürlü doktorlar herhangi bir sorun olmadığını zamanla olacağını söylediler fakat bu ay geciktim ve tabi gecikmenin ilk günü heyecanla teste gittim ama gitmemin en büyük sebebi şuydu belim karnım ve kasıklarım bir buçuk hafta hiç durmadan ağrıdı ve tabi bu durumda şüpe oluştu kan testi - çıktı yani hamilelik yok sonra sizin sitede bazı yerlerde kesin sonuç için acele etmemek gerektiğini okudum tamda ağlamaktan gözlerim şişmişti ayın 3 de adet görmem gerekliydi fakat düne kadar bişey yoktu dün bir damla geldi gece neredeyse hiç uyuyamadım sancıdan ve şu an hastalandım ama hala inanılmaz bir ağrı yumurtalıklarım belim kanım bu arada sık tuvalete gidiyorum iki buçuk haftadır belirtiler tam annemle konuştum oda bana kardeşimde üstüne kirlendim dedi kafam karıştıda karıştı ya ben napayım umudum bittimi hastalandım diye yoksa hala devammı yoruldum artık arkadaşlar bi el atın bana

canım benim lütfwen bukdar stres yapma olacağı varsaolur zaten bu senin yada bizim elimizde değilki rabbim ol demiştir olmuştur bikaç gün daha bekle eğer adetinn böyle sancılı devam ederse bi doktora git muayne ol bunu bizler buradan bilemeyizki ben 12gün geçikmeden sonra adet oldum neler yaptımsa olmadı tutturamadım bence doktora git üşütmeden de sancılı ve geçikmeli geçiriyo olabilirsin allah yardımcın olsun busefer olmasa bile en yakın zamanda hamiş kalman dileğiyle

canım bencede bukadar stres yapma inan stres yaptıkça herşey ters gider herşeyi oluruna bırak bak dr. hiç bir sorun yok demiş ya sorununuz olsaydı ve sürekli tedavi olsaydın ..bak sitemizde birsürü insan var tüpbebekle uğraşıyo tutmuyo veya başka tedaviler görüyorlar deli gibi çocuk hasreti ile yanıyo o insanlar onun için şuanki haline şükret harşeyin vakti zamanı vardır o vakit geldimi Rabbim verir ..

canım stres yapma sakın umutsuzluğa kapınma sorun olmaması çok güzel bu ay olmazsa birdahaki ay olur allah hayırlıysa evlat versin yumurtlama gününü takip edersin olur inşallah....

canım benim de adetim acayip sancılı geçiyor bende dün regl oldum afedersin hatta çıkardım da..
bazı kişilerin. zor geçiyor dönem dönem adet ağrıları rahatsızlıkları değişebiliyor
o yüzden doktora git..
yumurtalıklarnda iltihap var mı baktır
bir de en önemlisi o ay üşüdüysen veya üşüttüysen ki en önemlisi adette ayak üşütmesi..
üşüttüysen ondan bu kadar sancı çekiyorsundur
bak bende kendime dikkat etmememin cezasını çekiyorum şimdi
ayaklarını hep sıcak tut,havluya ütü bas ağrıyan yerlerine koy
üstüne görme meselesine glince biraz bekle eğer az eliyorsa ve normal adetinden kısa sürüyor daha az geliyorsa doktora git tekrar oldu mu canım???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…