yardım edin hamile miyim ki

resmen hamilesin canım yaa
hayırlı olsun umarım senin için iyi olursırnaşık şey

sedefcım bencede hamılesın tebrık ederım canım.hayırlı haberlerını beklıyoruz bızlerede haber vermeyı unutma olurmu?

cnm hamile olmasan bırak çift çizgiyi iğne ucu kadar kırmızılık çıkmaz ikinci çizgide. hayırlı olsun cnm biran önce dr git

ben ilk defa bu testlerden denediğim için bilemedim herkese teşekkürler ben gerçekten hamileyim galiba sonucunu sizlerle paylaşacağım tabiki

tebrikler canimin ici Allah saglikla kucaina almayi da nasip etsin insallah...guzel haberlerini bekliyoruz unutma...

selam arkadaslar..3 gün önce aşırı mide bulantısı ile beta hcg testi yaptırdım..23.59 cıktı,ıkıncı gün yaptırdım 45.90 ,sonra 86 cıktı ve bugunde 133 cıktı hersey normal gözüküyor ama 2 gündür lekelenmem oluyor...implantasyon kanaması:tomato::1no2: oldugunu düşünüyorum çünkü cinsel ilişkimizin üsütnden 8-10 gun gecıyor..ama yınede kımyasal gebelık yada düşük korkusu var içimde..acayip derecede mide bulantım ve gögüs agrım var...bu konuda düşünceleriniz nelerdir..kimyasal gebelıkte mide bulantısı oluyormu,yada diğer belırtıler..

canım bende 13 ocakda adet olup 10 şubatda adet olur gibi bişeyler gelmişti ve hemen test yapmtım pozitif çıktı sonra doktoro gitmiştim evet hamileyim ama düşük tehlikesi varmış kanamamda ondan dolayıymış.dr ilaç falan verdi birazda dikkat ettim şimdi çok şükür beş aylık hamileyim her şey yolunda gibi.....umarım senin bi sorunun olmadan hamile olduğun anlaşılır...

kanamam çok mu fazlaydı ben de bugun dr gidecem bakalım sonuç ne olacak rabbim sana da kolay bi hamilelik geçirmeyi nasip etsin eli ayağı aklıyla tam bir çocuk verir inşaallah hepimizin dileği bu

tebrikler canım allah hayırlı ecvlat versin sanada rahat ve sağlıklı bir hamilelik geçirmeni nasip etsin kim bebek istiyorsa rabbim anların dileklerini yerine getirir inşallah

tebrikler canım allah hayırlı ecvlat versin sanada rahat ve sağlıklı bir hamilelik geçirmeni nasip etsin kim bebek istiyorsa rabbim anların dileklerini yerine getirir inşallah

çok teşekkürler canım amin inşallah rabbim isteyen herkese versin ama canı gönülden istemek lazım yoksa görüyoruz tvlerde bile izliyoruz o masum yavrucaklara kendi ana babaları neler yapıyorlar artık onlara ne demek lazım bilmem

Konunuz güncel olmadığı için,kapatıyorum..
Herhangi bir soru ve sorunlarınız için bölüm sorumlusu (moderatör ) ile irtibata geçebilirsiniz a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…