Yardım Ederseniz...

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Merhaba arkadaşlar
Eşimin 2-3 senedir uğraştığı tayin meselemiz var birkaç haftaya belli olacak nasipse gitmek istediğimiz yerde maaş daha iyi olacak 5 senedir borç içinden kredi faiz içinden çıkamadık ve yaklaşık 5 senedir de doğru dürüst maddi nedenlerden dolayı tedavimizi de olamadık hemen nasipse tüp bebeğe başlayacağız çok stres doluyuz bu sıralar başka sorunlar da üst üste bindi ..
41 yasin niyetledim yarıladım bu hafta bitirmeye niyetledim artık elbette inşallah biterr ama bana yardım eden arkadaşlar da olursa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN..

Canım söz veremem. Hem büyüğün ödevleri hem bebek hem kızım derken vaktim çok az. İnşallah fırsat bulursam okurum. Okursam da haber veririm. Allah hakkınızda hayırlısını versin.

Canım söz veremem. Hem büyüğün ödevleri hem bebek hem kızım derken vaktim çok az. İnşallah fırsat bulursam okurum. Okursam da haber veririm. Allah hakkınızda hayırlısını versin.
yok canım kolay mı çocukların dersleri falan uğraşmak kusuruma bakma emi bir an önce bitirmek istiyorum cuma akşamına ya da en geç haftasonuna kadar bakalım ..

Ne demek rica ederim.
Akşam okurum.Size haber veririm
çok sağolun gerçekten de bildirim yapınca ben katarım sayıma araya adetim girdiği için yetiştiremedim o nedenle sizlerden yardım istedim sağolun ALLAH sizleri de hayırlarla sağlıcakla yaşamanızı nasip etsin sıkıntıda koymasın inşallah cümlemizi amin

yardım eden yine çıkacak mı acaba inşallah yarına bitireceğim:KK36:

X