Yardım edermisiniz ?

asi34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2010
76
0
Kızlar yaklaşık 2 ay önce rahim filmi çektirdim temiz çıktı. 2 yıldır da bebeğimiz olmuyor.
Adet günümde iç çamaşırımı kirletecek kadar kanamam oldu hasta oldum sandım ama ertesi gün sadece kahverengi akıntı vardı 3 gündür böyle sadece lekelenme tarzında oldu .şimdi ise kahverengi akıntım bitti ama sarı kokusuz bir akıntım var . Normalde aşılama yaptırmamız gerekliydi bebek için ama biz biraz beklemek istedik . Sizce normal yolla hamile kalmış olabilirmiyim

Kızlar yaklaşık 2 ay önce rahim filmi çektirdim temiz çıktı. 2 yıldır da bebeğimiz olmuyor.
Adet günümde iç çamaşırımı kirletecek kadar kanamam oldu hasta oldum sandım ama ertesi gün sadece kahverengi akıntı vardı 3 gündür böyle sadece lekelenme tarzında oldu .şimdi ise kahverengi akıntım bitti ama sarı kokusuz bir akıntım var . Normalde aşılama yaptırmamız gerekliydi bebek için ama biz biraz beklemek istedik . Sizce normal yolla hamile kalmış olabilirmiyim
canım benimde aynı öyle oldu adetten iki gün önce kahve akıntım oldu peceteye silince görüyodum..sonra şüphe ettim ve test yaptım pozitif...akıntım bitti ve sarı akıntıya dönmüştü..bence hemen bir test alıp yap derim belkide hamilesindir..

canım öncelikle cevap yazdığın için teşekkür ederim
benim kahverengi akıntım çok belirgin şekilde iç çamaşırımı kirletecek kadar dı 3 gün devam etti ve buğün bitti sarımsı bi akıntım başladı
iinşallah çift çizgi olur bu sefer yarın test alıp yaparım buğün eczaneler kapalı idi

merhabalar öncelikle asi 34 test yaptın mı merak ettim ben de :) bugün doktora gittim kasıklarımdaki ağrı nedeniyle yumurtlama döneminde olduğum içinmiş ama rahim duvarımda kalınlaşma varmış büyük ihtimalle hamile olabilirsin dedi adeti bekle ben de ümitlendim sabırsızlıkla 3 aralığı bekliyorum

canım belkide yerleşme kanaması olmuş olabilir. bence bi test yap çıkmazsa ümidini kesme bir hafta sonra falan tekrarla bence inş. hamilesindir tatlım

cnm umarım hamılesındır dıkkat et agır falan kaldırma bende rahım fılmı cektırdım pko hastasıyım bır ay klomen kullandım asıla olucam bu ay ama benım daha adetıme bır hafta var suan benımde bır gun acık pembe akıntım oldu acaba yumurtlamam olupta hamıle kalmıs olabılırmıyım klomenın etkısı kac ay surerkı cok merak edıyrm rahım fılmım temız cıktı esımded sorun yok ınsllah asılamaya kalmaz hamıle kalırım klomenle ılgılı bılgısı olan varsa yazsn lutfen acaba yerlesme kanamsı olmus olabılırmı

cnm umarım hamılesındır dıkkat et agır falan kaldırma bende rahım fılmı cektırdım pko hastasıyım bır ay klomen kullandım asıla olucam bu ay ama benım daha adetıme bır hafta var suan benımde bır gun acık pembe akıntım oldu acaba yumurtlamam olupta hamıle kalmıs olabılırmıyım klomenın etkısı kac ay surerkı cok merak edıyrm rahım fılmım temız cıktı esımded sorun yok ınsllah asılamaya kalmaz hamıle kalırım klomenle ılgılı bılgısı olan varsa yazsn lutfen acaba yerlesme kanamsı olmus olabılırmı

olabilir canııım inşallah öylediirrr :))

X