Yardım edermisiniz

Aclyrdm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2024
29
4
25
Arkadaşlar merhaba yumurtlama günümü nasıl anlaya bilirim ilk sorum ikinci olarak geç döllenme nedir üçüncü olarak ilişkiden kaç gün sonra erken gebelik testinde belli olur cevaplarınız için şimdiden tşkkürler

Beklenen adet tarihinizden 14 gün geriye sayabilirsiniz ama her zaman tutmaz tabii hele de düzensizse. En garantisi doktor kontrolünde ilerlemek ama o da bi bütçe ayırmak demek, ondan bi düşük garantisi ovülasyon testi. Ateş ölçerek ilerleyen de var ama benim hiçbir fikrim yok o konuyla ilgili.

Geç döllenme geç yumurtlarsanız olan bi durum. Normalde atıyorum adetinizin 14.günü yumurtluyorsunuz, o ay 20.günü yumurtladınız. O yumurtalar da spermle döllendi, geç döllenme olmuş oluyor.

En az 8-10 gün geçmesi lazım teste yansıması için

Keşke evlenme de yumurtlama ile alakalıdır canım geç yumurtlarsan geç döllenme yaşamış olursun ayrıca bunun belli belirtileri var ama tam anlaşamaz zor ve o yüzden mi ovulasyon testi kullanman lazım

24günde bir adet görüyorum hep düzenli bir kere kürtaj oldum 4aydır gün aşırı ilişki yaşıyoruz ama olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…