yardım edermisiniz arkadaşlar kafam karışık moralim bozuk

SaskinAnne

Zeynep'im... babasının süsü annesinin ömrü...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
7.754
8.268
41
arkadaşlar merhaba
en son 2 haziranda ilişkimiz oldu 10 haziranda 2 damla pembe kan geldi bugün kan testi yaptırdım adetlerim düzensiz ya 14 haziranda ya da 15 haziranda adet olmam lazım. önceden de kan testi yaptırmıştım 0.01 çıkmıştı şimdi 0.16 çıktı birazcık yüksek doktor ya kimyasal gebelik çünkü biraz yükselmiş dedi ya da 1 hafta içinde adet olmazsan gel bakalım dedi. aranızda buna benzer bir durum yaşayan varmı? acaba erkenmi oldu kan tahlili? yükselirmi yoksa hiç ümitlenmeyimmi?

canım benim normalde adetine 1 hafta kala hamilelik olsada çıkıyor ama senin söylediğin değerler çok düşük normalde en düşün değer 12.00 olması lazım ilaç kullandıysa özellikle antibiyotikler geçikme yapıyor ve ara kanamaya sebeb olabiliyor ama bende sen bir araştır yada başka bir doktora git tatlım bence doktorun biraz geri çünkü normalde tüm kadınlar için geçerli bir değer bende ilk yaptırdığımda 2.06 negatif çıkmıştı bana kimyasal gebelik falan demedi çünkü kadın olduumuz için bu hormon adetimize yakın hafif bir şekilde yükselme yapar ama gebelik olursa bu değer normalin üstünde seyretmesi lazım üzgünüm ama ne kimyasal gebelik nede gebesin tatlımm allah hakımızda hayırlısını versin öptüm

Son düzenleme:

banada hiç hamişim gibi gelmiyor işte önce yaptırdığımda 0.01 olunca ondan şaşırdım dün makinaları bozuktu başka yer olsa birde orada yaptırırdım valla

cnm 2 hazirana 14 gün ekle ve adet omzsn testi yenile :)) 0.2 ile yükseelip hamiş kalanlarda var tabi hormonolda olablr dilerim hamişsindr cnmm...

cnm 2 hazirana 14 gün ekle ve adet omzsn testi yenile :)) 0.2 ile yükseelip hamiş kalanlarda var tabi hormonolda olablr dilerim hamişsindr cnmm...

canım ben seni tanıdım birkaç defa denk gelmiştik rumuzum değişikti tanıyamadın herhalde :)))
önceden 2 defa kan testi yaptırmıştım hemde adetim geçtikten sonra 0.01 çıkmıştı bugün hemşireye sordum bu hormanı başka bişey yükseltmez dedi ama takdir-i ilahi Rabbim hayırlısını versin
0.2 ile yükselen var dedin nasıl onu anlamadım

cnm 0.02 ile yükselmiş arkdşlar var bidefa bnmde kan tahlilim farklı çıkmşdm o zaman araştrmşdm google yaz arat kadnlar kulubnde çok yorum yapan arkdşlar var..yani adete yakın şüpheli ilşkiden 14 gün snra çıkıyrmş geç döllenme buna deniyormş araştrdklrmı söylyrm ozaman ben 14 gün olmadan adet olmşdm zaten eğer sen adet olmazsn eğer testi yenile dilerim hamişsindr..

senin değerndn düşük değerde olupda adeti geçtkten snra hmiş oldğnu öğrenenler var demek istemşşdim..umutlandrmak istemem seni ama adet olmazsan eğer testinşi yenile..

kuzum hayırlısı hiç aklımda yokken böyle bişey çıktı. keşke yüzüm bu sebepten gülse nasıl mutlu olurum anlatamam sağol canım

teşekkür ederim canım sağol okuyorum valla ama ben bunlardan olmam yarın adet olurum kesin

cnm hayırlısıı olsn dilerm hamişssindr ama bu durumu yaşayan çok kişi var ben bunu sana anltmya çalşdm ...örneğin ben hiç 0.16 görmedm görsem herhlde kesin hamilym derdm :) 0.02 görmşdm o arada araştrmşdm ...şüpheli ilşkin yumurtlama gününe yakın olma ihtmalnde yüksek ama adet düznsizliğinde var seni ne üzmek ne umutlandrmk istmyrm dilerim hamişsindr..bana müjdeli haber verirsin..olmazsada diğer ay bebeğin gelckdr umarım..bende yaklşk 6 aydr bunları yaşyrm bu ay pes ettm oluruna bırakdm çünkü stresdn olmadğnı düşünyrm..ben 2.çocğu istyrm rabbim hayrlısını versn artık diyrm olmaması için bi nedende yok ama ha deynce olmuyo işde...

geçen ay 5 günm geçti teste bile 2.çizgi gördm çok mutlu olmşdm ama deilmşim 5.gün adet oldm...

şuan adetim 10 gün geçsn öle yapcm test felan diyorum :))) yani üzülmk istmyrm düşünml hiç istmyrm...eşim bile şaşıryr ne oldu sana diye :)=

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…