yardım eder misiniz :(

bayanhuk

Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
17
0
iyi günler herkese ben foruma yeni kayıt oldum sizlere danışmak istedim. 2 ay düzenli adet görüp sonrasında hamile olduğunu öğrendiğiniz oldu mu hiç? ben mayıs ayından korkuyordum fakat o ay adetim gününde geldi aynı şekilde haziran ayında da.ancak tatil için haziran adet ortasında bir tane geciktirici içtim keser gibi oldu tekrar başladı.temmuz ayında günüm çoktan geçti sadece kahverengi akıntılarım var az az.tek bir geciktirici hap buna sebep olur mu yoksa gebe olabilir miyim kafam çok karıştı yardım eder misiniz? (bu arada mayıs ayında adet gunum gelmeden 3 kez kan testi yaptırmıştım 2,39 çıkmıştı her seferinde ve mayıstan sonra hiç bir şekilde bir şey yaşamadım)

canım merhaba, ben kendim yaşamadım ama teyzemin başına gelmişti, 3 aylık hamile olmasına rağmen adet görüyordu düzenli bir şekilde sonradan tesadüfen doktora gidince anladı. bir daha test falan yaptır derim bu işler belli olmayabiliyor, hem en azından için rahatlar.

teşekkür ederim cevap için dün bir tane idrar testi yaptım negatifti ama pazartesi için doktor randevusu aldım bakalım ne diycek

benim de bi arkadaşımın annesi hamileyken adet görmüş düzenli olarak.
çok şaşırmıştım. sadece 1 kişide duydum

kızlar banada yardım edin lütfen.ben en son haziran 17de adet gördüm.benim adetim 34 günde bir olur.bugün adet olmm lazım.4 gündür adet sancısı çekiyorum hastalanacak gibi hissediyorum ama ağrılarım geliyor ve geçiyor.dün idrar testi yaptım malesef negatif çıktı.bugün sürekli başım dönüyor ve sürekli uyuyorum.normalde hiç başı dönen bir insan değilimdir.sizce bir ümit olabilir mi ?

sadecesen35
canımm benim de aynı şekilde belirtileri gelip gidiyor sadece koyu kahverengi lekeler gelmeye başladı anlayamadığım şeyler oluyor bu ay acaba geciktirici mi sebep oldu bilemedim.bebek kesinlikle istemiyorum ama sen istiyorsun anladığım kadarıyla inşallah dilediğin gibi çıkar herşey

benim de bi arkadaşımın annesi hamileyken adet görmüş düzenli olarak.
çok şaşırmıştım. sadece 1 kişide duydum

ben çevremde hiç duymadım ama forumlarda olduğunu okuyunca korktum açıkcası çokta saçma geliyor hasta olup için temizlenirken o bebeğin orada tutunması ama olunca oluyor demek ki

canım bende geçen cuma adet olucaktım ramazanın ilk günü sahura kalktım başım dönüyo midem bulanıyor 1 haftadır hep uyuyorum sahurda bayılcak gibiydim herhalde dedim adet olcam ya ondandır. sonra sabah kalktım aynen devam ediyor eczanaye girdim tansiyonum baktırdım normal dediki bence sen bir test yap. yaptım çıktı :) ama ben geçen yıl bir düşük yapmıştım ondada ilk günler çıkmamıştı. 8. nci günde silik silik çıkmıştı. belki geç döllenme olabilir demişti doktor benimki kötü bit tecrübeydi. ama sağlıklı doğanlarda var bence sen kan tsti falan yaptır gerçek sonucu ordan alırsın hem eğer yoksa çok ümitlenmemiş olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…