Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yardım eder misiniz lütfen göğüslerimden çok şikayetçiyim :(((

Qenzi

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2014
3
0
34
merhaba arkadaslar.ben 18 yasındayım ve göğüslerim ilk çıktıgı zamanki gibi kaldı.neredeyse göğsüme dokunup göğüs kafesimdeki kemigi sayabiliyorum.rezene çayı,çörekotu yagı,ada çayı,agırlık kaldırma gibi yolları denedim ama olmuyor yardım eder misiniz lütfen (

yaş 20 bende aynı durumdayım ya ne yapacağımı bilmiyorum elbiselerde gögüs kısmından daralttırıyorum hep :18:

canım ben de 26 yaşındayım, ve bu yaz düğünüm var. Benimkiler de küçük sadece regl dönemimde çok güzel oluyo diğer zamanlarda dolgulu sütyen kullanıyorum.
Senin 20 yaşına kadar biraz daha büyür. Alışıcaz artık neyapalım

Ağırlık kaldırmak göğsünü büyütmez canım diğer uyguladıklarını ne kadar süre kullandın?

canım ben 31 yaşındayım ve 4 doğum yaptım bu ne demek göğüşlerim 4 kere sutle doldu ve 2 tane yaşayan bebeğim var toplam 3 yıl emzirdim düm düz olmuştum resmen ... Bende çok aşırı unutkanlık var kara üzüm çekirdeğinin zihni güçlendirdiğini duydum ve başladım 10 gün sonra falan fark ettim değişimi göğsümdeki beze toparlanmaya başladı araştırdım etkisi olduğunu okudum egzersizlere başladım buz masajı ve yağ masajı gerçekten gözle görünür bir toparlanma söz konusu 2 hafta oldu halada devam ediyorum bide çay hayıt otu çayı ve şerbetçi otu çayı şiddetle tavsiye ediyorum...[4 doğum yaptım demiştim ya 2 tanesi erken doğum oldu kaybettim bebişlerimi]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…