Yardım edebilir misiniz?

290 tane aldım canım. Rabbim niyetini yaşatsın inşallah.

KALAN 1600

Canım 50 daha aldım bugün okurum sen okudun mu bilmediğim için son kaçta kaldı yazamadım canım

Canım 50 daha aldım bugün okurum sen okudun mu bilmediğim için son kaçta kaldı yazamadım canım
Canim 1300 de kaldi regl oldum okuyamadim o da on gun suruyo yarin yikanir devam ederim .allah razi olsun .50 tane okumanla 1250 kalıyor

Canim 1300 de kaldi regl oldum okuyamadim o da on gun suruyo yarin yikanir devam ederim .allah razi olsun .50 tane okumanla 1250 kalıyor
Rabbim kabul etsin canım ben takip edemedim sayfanı belki buraya yazmadan okuma yapmışsındır diye yazamadım sayıyı yardım edebildiğim kadar okurum yine Rabbim niyetini hayırla yaşatsın inşallahh

Rabbim kabul etsin canım ben takip edemedim sayfanı belki buraya yazmadan okuma yapmışsındır diye yazamadım sayıyı yardım edebildiğim kadar okurum yine Rabbim niyetini hayırla yaşatsın inşallahh
Amin canim hepimizin gönlündekini yasatsin insallah cok cokk amin

50 tane aldım senin için
Regl için ara vermişsin ama ben özel günümde de okumuştum ara vermemiştim, araştırdığımda okunuyo yazmışlardı çünkü

50 tane aldım senin için
Regl için ara vermişsin ama ben özel günümde de okumuştum ara vermemiştim, araştırdığımda okunuyo yazmışlardı çünkü
Bende okunmuyor diye gördüm tereddut ettim okumadm canim.allah razı olsun canım rabbim ne muradin varsa versin seninde

Cnm okunuyor cunku salavat ama niyet icin diye okuyorsun istemezsen tabiki okumayabilirsin.sayi kalmissa
Alayim dedim ama suan mazeretteyin belki oyle istiyosun diye almiyorum.
Siz alabilirsiniz dersen yaz alirim
Allah kabul etsin

50 tane aldım senin için
50 daha aldım KALAN : 1.150

Cnm okunuyor cunku salavat ama niyet icin diye okuyorsun istemezsen tabiki okumayabilirsin.sayi kalmissa
Alayim dedim ama suan mazeretteyin belki oyle istiyosun diye almiyorum.
Siz alabilirsiniz dersen yaz alirim
Allah kabul etsin
Amin canım. Ben bilmiyodum o yuzden okumadim sen nasil istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…