Yardım..Boğazımı durduramıyorum :(

P

paprikaa

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi paprikaa
Kızlar ben son 2aydır aşırı yiyorum. Kekler,pastalar, yemekler,kurabiyeler... Ama o kadar çok yiyorum ki anlatamam..Daha demin 1 ekmeği bitirdim. Hemen arkasından süt ve kek..Onun arkasından muz..Ve şimdi hala doyamadım. Yine abur cubur yemeyi ve hatta akşam yemeği yemeyi (ekmeksiz) bile düşünüyorum
Tek avantajım çayı şekersiz içmek...Ve 2-3 kilo aldım. Ama hep üst taraftan aldım. Ve korsesiz çıkamıyorum. Çok kötü görünüyor. Özellikle kalça üstündeki yan yağlar pantolondan fışkırıyor..Yazda geliyor..Boğazımı nasıl kısabilirim?Nolur yardım edin..Yemeden duramıyorummm senağlama

• Konu Sahibi paprikaa
bence bitkisel çaylardan kullan yemek öncesi iştah kesiyor onlar..yada bir diyetisyenden destek al.ekmek yememeye çalış,açlığını meyvelerle ertele bence..

• Konu Sahibi paprikaa
bencede diyetisyene git yada kalorisi düşük, şekersiz bisküviler, meyveler tüketmeye çalış..

öyleki yemekten sonra muz kesinlikle kilo yapar..yeme sakın.. ekmeksiz ye yemeklerinide

ve sprora git.. en azından ölçülü kilo alırsın.. vücuduna yayılır yani kilo tek bölgede kalmaz

• Konu Sahibi paprikaa
İçimde kurt mu var senağlama Bide bu boğazla Marankinin detoks beden temzliği kürünü uygulamayı düşünyom. Acaba yapmasammı ki?

• Konu Sahibi paprikaa
daha bugun kkda okudum. Solgar Krom kapsulu seker ve karbonhidrat ihtiyacini azaltiyormus. zayiflama bolumune bir bak istersen... stress veya bir sikintin varsa onu gecistirmek, dusunmemek icin de kendini yemege vermis olabilirsin.

• Konu Sahibi paprikaa
İçimde kurt mu var senağlama Bide bu boğazla Marankinin detoks beden temzliği kürünü uygulamayı düşünyom. Acaba yapmasammı ki?

canım içinde kurt olsa kilo alamazsın ki, senin yediklerini zaten kırtlar sindirir direk sana bişey bırakmazlar:roflol:

bana sorarsan yapma derim. o detoks olayı çok önemli çünkü.. vücudun aç kalacak buna katlanabilecekmisin? tansiyon sorunun, şeker sorunun vs bilmediğim birçok hastalıkta etkiliyor ve dengeni bozabiliyormuşssun..

tavisyem spor yapman yönünde..vücudun da şekillenir hem a.s

• Konu Sahibi paprikaa
az ye.........................

• Konu Sahibi paprikaa
evde aburcubur,kek,kurabiye pasta bulundurma. dışardan sakın alma. canın tatlı isterse meyve ye,kuru kayısı , ye..... ama aburcuburu kes..
bak nasıl veriyorsun o kiloları..........

• Konu Sahibi paprikaa
paprikacım bende aynı senin durumundayım. Doymak bilmiyorum. Üzülüyorum. Ben 57 kiloydum 60 kilo olmuşum yaz yaklaşıyor zayıflamak istiyorum ama hep aklım yemekte....

• Konu Sahibi paprikaa
acıktığım için yemiyorum öylesine can sıkıntısından

• Konu Sahibi paprikaa
yaaa tühh detoksu yaparken doktora mı danışmak lazım? Yani yapsam zararı olurmu? Bide yapma nedenim arkadaşımda eşlik edecek ve kesinlikle bu göbeğim ve yan yağlarımdan utanıyorum..Allahımm çıldıracam yemezsem çıldırıyorum yesem pişman oluyorum...İştah hiç kapanmıyo.Bide o detoks kürü gençleştiriyormuş...Gerçi zaten gencim ama....

• Konu Sahibi paprikaa
bu arada sporu hiç sevmiyorum..

• Konu Sahibi paprikaa
canım abur cuburda alıyorsun tabiki,yeme diyemiyorum çünki,bende dayanamıyordum,brownile,yaş pastalar,bisküviler bunlardan nasıl mı vazgeçtim,canım abur cubur istediğinde süt,sakız,tofita şekerler(çilekli/portakallı),bonibon,kalorisi önceki saydıklarımdan daha az olduğu için sürekli kendime bunlardan alıyordum.
dediğim gibi kalorisi az olanlardan ye,sonrada yürüyüş yap.televizyon vs.seyrederken yemek yeme...

• Konu Sahibi paprikaa
arasıra olur öyle krizler. ilaç falan içmmeni önermem. iradeni ön plana çıkar derim ben. çok olmamak kaydıyla su iç yemeklerden önce yemek sırasında. farklı yöntemleri olmalı ilaç ne faydaı sağlayabilir ki? çaya azıcık da olsa seker katmanı öneririm tamamen sekersiz çay zararlı.

• Konu Sahibi paprikaa
Paprikacım kendine dur de bi an önce vermesi çok zor çünki ben de 6 ay kadar önce dur demeden elime geçeni yedim ve 8 kilo aldım(zaten tombiştim) 70tim 78 oldum ayrıca ben de çok iştahlı bi insanım ama tak etti çok çirkin hissettim kendimi. Şimdi 1001 zorlukla yaklaşık 1.5 ayda 7 kilo verebildim ama spor ve diyetle ve hiç bozmadan. Bu arada krom kapsülü de kullanıyorum ama faydası 2-3 ayda anca farkediliyor. Yemeden önce bir dur ve düşün ben napıyorum diye sor kendine. Bi an önce diyete başla aman aman hamurdan uzak dur. Akşam yemeklerinden önce 1.5 yemek kaşığı taze çekilmiş keten tohumunu 2 bardak suyla alırsan doygunluk hissiyle daha az yiyebilirsin. İstersen diyetimi de paylaşabilirim çünkü aç kalmıyorum. Kolay gelsin canım:1hug:

• Konu Sahibi paprikaa
canım yirmi yıla yakındır 55 kiloydum hep.doğumdan hemen sonra bile.şimdi ramazan bayramından beri tam 10 kg aldım.inan bana hiç umrumda değil.annem 68 yaşında ve son 4-5 yıldır hiç bişey yiyemiyo,içi almıyo kalp yetmezliğinden.kilo da veremiyo hatta alıyo çünki vücüt su topluyo.o yaşlara gelince büyük ihtimalle öyle olcam.ha kilomu kafama takmıyo değilim.ama annemi görünce çok da umursamıyorum.gençken yicem tabi

• Konu Sahibi paprikaa
herşey ayarında olmalı ne fazla nede az iştah kesici bişeyler araştır canım

• Konu Sahibi paprikaa
paprikacim al bendede okdr arkadasim yeme az ye diolar ama bizde bilioruz yememiz gerektigini
ama sorun ztn onu yapamamakta. dha elimdeki cikolata bitmedenn bu bitince ne yesem diye dusunuorum ama napim ya ben yemek yerken cok mutlu oluorum...

• Konu Sahibi paprikaa
az ye.........................

sırnaşık şey sade kahve olayı özetlemıs,

benım sorunum da senle aynı şu son 2 haftadır dunyayı yıyorum neredeyse,
her yemegı ekmek arası yapıyorum ekmek ustune ekmek yıyorum arasına cıkolata koyuyorum hüsmenınkı gıbı ekmek arası gevrek yapıyorum ve haliyle kilo alıyorum, okuyayım burada yazanları ıyı gelmıyor ama su an yazarken bıle yıyorum kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…