yardım(belim ve sırtım çok ağrıyoo

Pufff canım ya 6 haftalık hamileyim ve 3 4 hafta öldüm öldüm dirildim belimin kasıklarımın ağrısından..Ben de alışkanlık hep sağ omuzumun üstüne yatardım ama neden bilmiyorum şimdi sol da daha rahat uyuyorum belim hafifliyor sanki..

ya aslında sırtüstü yatınca bi 10 dakika geçiyo ama kalkınca bi daha başllıyo bide çalışıorum hep yatma durumum yok bide klimanın altında yatıorum da zararı olurmu etkisi varmıdır kızlar

ya aslında sırtüstü yatınca bi 10 dakika geçiyo ama kalkınca bi daha başllıyo bide çalışıorum hep yatma durumum yok bide klimanın altında yatıorum da zararı olurmu etkisi varmıdır kızlar

ayy canım dikkat et klimaya bu ağrıların olması normal ama bir de klima çarparsa çok kötü inan dikkat et.. Mide bulantıların da başlar 1 haftaya sabahları oyyyy kafamçokkarıştı

zaten bir diğer problemimizde onun bi türlü başlamaması pöfff çok korkuorm ya bide sağlıkçı olucam boşuna dememişler terzi kndi söküğünü dikemez die

bilmememmi diğer gebeliğimde bebeğimini kalbi durmuş olmasına rağmen kesilmedi anacım bakalım sağlıklı olduğundan emin olayımda herşey boş laf

bilmememmi diğer gebeliğimde bebeğimini kalbi durmuş olmasına rağmen kesilmedi anacım bakalım sağlıklı olduğundan emin olayımda herşey boş laf

tecribelisin ne güzel hemşire olmanda süper =))) ee artık ben sana sorular sorarım kaydirigubbakcemile2 Amin amin önce sağlıklı olsunlar elleri ayakları yerinde olsun inş. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

sabahları mide ağrısı oluyor 2 gündür..hamilelik belirtisimi ki:) bizde ne olsa buna bağlıyoruz sanırımzemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…