Yardım ayvalık ürgenç hotel

cottonheart

Zeynebin annesi
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2009
750
14
39
kızlar turon9 aracılığıyla ayvalık Ürgenç hoteli bulduk uygun fiyatlı diye ama internetten bakınca bir sürü şikayet var hem tur şirketini hemde oteli kötülüyorlar ne olur yardım edin apart dairelerdede yer yok bu otele birde şirketle giden varsa ne olur yorum yazsın

canım günlüğü ne kadar ürgenç otelin sordun mu.bizde ayvalığa gitmyi düşünüyoruz bu hafta sonu ama daha yer ayarlamadık

kişi başı 65 ti ama çok kötü diyorlar diye 100 tl günlüğe iğne ada ya gittik pansiyon çok temizde ama denizi berbattı çok derin ve pisti fazla giremedik

Arkadaşlar;
5 yıldır Ayvalık sarımsaklı da yazlığımız var.
Deniz, kum müthiş bir yer, İstanbul' a diğer tatil yerlerinden yakın olduğu için avtajlı bir konumu var.

Bölgede evini kiraya veren çok kişi var. 5-6 kişilik bir aile iyi durumda olan bir evde 100-120 TL ye kalabilirsiniz.

Gelmeden önce yer ayarlamanıza bile gerek yok. Otogar çıkışında siz onları bulmadan onlar sizi buluyor :)

Sarımsaklı'nın orta meydanında PTT var. Yüzünüz denize dönük halde sol tarafınız otellerin en çok olduğu ve denizin en kalabalık olduğu
bölge. Sağ taraf ise genelde evlerin olduğu otellerin az olduğu bölge. Sakin bir ortam ve berrak bir deniz için tercihiniz sağ taraf olabilir.

geldiğinizde mutlaka bir gün tekne turuna çıkın ve 10m den denize girmenin, denizin dibindeki en ufak taşları bile farketmenin keyfini çıkarın.

cunda da alışveriş yapın, yiyin,için...
Şeyran sofrasında gün batımını izleyin.

Ayvalık benim 2. memleketim artık.

Merak edenler için Bursa üzerinden gittiğinizde istanbul avrupa yakasından , sarımsaklı sahili 485 km.
Çanakkale üzerinden 550 km.

fikir edinmenize yardım edebilmişimdir umarım.

adresinizi numaranızı verebilir misiniz hatta resimde yollarsanız çok memnun oluruz nasipse ağustosun 20 sinden sonra orayı düşünüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…