yardım!Avast yükledim,bir sürü yabancı e-mailler gelmeye başladı.

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Arkadaşlar,bilgisayarımda virüs temizleme programı yoktu,sadece Ad avare 6.0 programı ile taratıyordum daha önce bilgisayarımı.Türkçe diye Avast yükledim.O günden sonra yabancı sitelerden en az 10 e-mail almaya başladım.Tabi ki bunları okumadan siliyorum. Ayrıca ilk zamanlarda virüs uyarısı aldım,uzun bir zaman virüs gözükmedi,bunlar normal midir?

e-mail msn geliyor canım banada böyle yabıncı mesajlar geliyordu ben hallettim :lepi:

msn mesaj bölümünü aç ,seçeneklerden diğer seçenekleri seç önemsiz e-posta Filtreler ve bildirme bölümünü seç
Önemsiz e-posta filtresini seç-Dışlayıcı seç
Önemsiz e-postayı sil-Hemen seç
Önemsiz iletileri bildir-Bildir seç
kaydet yapıyorsun bu kadar

zaten senin dediğin mesajlar önemsize geliyordur bu işlemi yaparsan gelen mesajları engellemiş oluyorsun

bende üç gün önce avast yükledim ama bilgisayarım kağnı kıvamına gelince geri kaldırdım çekilir gibi değil valla.

ya avastı ben hiç beğenmedim avirayı tavsiye ederim.ya da kasperski veya nod32 deneme sürümlerini kullan bence.

avast professional edition kullanıyorum ve çok memnunum, lisanslı nod32 pcimde virüs olduğunu bildiğim halde virüsü bulmadı, avast bu konuda çok iyi. daha önce avast home editionu da kullandım ondan da memnun kaldım pcyi hiç kasmadı, üstelik türkçe olması ayrı bir avantaj.

gerçi pc kasıp kasmama olayı pcnin donanımıyla da ilgili tabi, avira çok kasmıştı norton da öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…