Doğal Saç Bakım Kürleri yardım!! artık saçlarımı toplamak istemiyorum

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

_katya_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2009
101
0
Merhaba Kızlar,

Lütfen eğer denenmiş bir formülünüz varsa bana yardım edin.
Saçlarım düzleştirilerin kurbanı oldu ve artık düzleştirmiyorum ama öyle bir hal aldı ki evde bile toplamadan duramıyorum. Çok kabarık elektriklenmiş gibi o kadar sağlıksız görünüyo ki, topladığım halde üstlerden kırıklar belli oluyo....
of ya anlatırken bile kötü..:nazar:
ben saçlarımı açtığımda kötü durmasın sağlıklı gözüksün istiyorum mesela yaprak dökümündeki leyla'nın saçları gibi sıkıldım artık toplamaktan.
yapmam gereken bi formül ya da kullanmam gereken bi ürün varsa yardımcı olun lütfen!!!!!!!! senağlama

canım yoğun bi bakıma almalısın.badem yağını özellkle tavsıye ederm ama bıkmadan uygula ve ısıtarak kullan.tabı bırazda kestırmelısın.organıcumun sampuan ve mor kremıde cok basarılı kullanabılırsn.bonacure seriside oldukca iyi canım onuda tavsıye ederm

canım yoğun bi bakıma almalısın.badem yağını özellkle tavsıye ederm ama bıkmadan uygula ve ısıtarak kullan.tabı bırazda kestırmelısın.organıcumun sampuan ve mor kremıde cok basarılı kullanabılırsn.bonacure seriside oldukca iyi canım onuda tavsıye ederm

sağol devrimcim en yakın zamanda tedarik edicem bahsettiklerindenguclubacismile

Bademyağı ile yumurta sarısını kullanmanı tavsiye ederim ben de. Çünkü elektriğini alıyor ve saçı parlatıyor. Ben kullanmaya dün başladım bugün etkisini gördüm. Haftada 2 kere yapıcam. Ama benim saçım fazla işlem görmemiş olduğundan çabuk toparlamış olabilir. Yanıltmak istemem. Tavsiye ederim sadece. Kolay gelsin.

canim ben turplu su diyorum ilk kullanimda fark ediyo biraz kokuyo ama sac uzatma yöntemlerinde turplu su topigine bakabilirsin benimde saclarim öyleydi ama düzenli yapinca sanki sekillendriciyle sekil vermis gibi dogal haliyle harika duruyo
bide esit oranlarda badem ve zeytin yagini bir yumurtayla karistir sacina sür yarim saat sonra yika sonuc iyi oluyo

bide anneannemin sac uzatma yöntemi diye topik var oraya bak istersen

benimde daha önce başıma gelmişti..sürekli fön çektirmekten saçlarımın bukleleri bozulmuştu.saçlarım nemini kaybetmiş.yolunmuş gibi elektrikli duruyordu.eczaneden saç için bepanten ampul aldım bide vitamin veriyorlar.ikisini badem yağı ve susam yağı ile karıştırdım.haftada 2 kere uyguladım.yaklaşık bir ayda saçlarım eski haline döndü.

şuan hamileyim o yüzden saçlarım çok kuruduğu için bakım yapmam gerekti.bepanten hamileler için riskli olduğundan kullanamıyorum.zeytinyağı badem yağı ve yumurtayı karıştırıp sürüyorum.2 kere yaptığım halde saçlarım toparlandı.denemenizi tavsiye ederim.

X