Yardım!!! Arkadaşlar hamile miyim ben şimdi ya ????

SuSesleri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2011
19
0
klomen tedavisi görüyordum arkadaşlar.. hapdan sonra yumurta çatlatma iğnesi yapıldı. ve dün de progesteron hormonum ölçüldü 60 çıktı. doktor çok iyi büyük ihtimalle hamilesin dedi. eve gelince idrarda test yaptım 2. çizgi silik çıktı. adetim de 2 gün geçti. bugün gidip kanda gebelik testi yaptırdım. 11,60 çıktı. ama sabahdan beri her tuvalete girdiğimde bulanık lekelenmeler oluyor. normalde adetimde böyle başlar benim. ve sancımda oluyor. şimdi ben hamile miyim değil miyim anlayamadım (

hemen doktora git hemen, lekelenmen var çünkü sana hemen ilaç vericek o lekelenme için

bendede adetime iki gün kala leke geldi adet olduğumu düşündüm ama ertesi gün leke gelmedi bir gün daha bekleyip akşam idrar testi yaptım ilk testte ikinci çizgi silik çıktı ertesi gün sabah kalkarkalkmaz test yaptım ve çizgi bu kez netleşti bu hormonlarla alakalı birşeymiş testi sabah yapmak gerekiyormuş,ozaman kesin sonucu alabiliyorsun bu arada ben de hala ara ara lekelenme oluyor,sen eniyisi sabah ilk idrarla bir test daha yap umarım hayırlı haberi alırsın.

hemen doktora git hemen, lekelenmen var çünkü sana hemen ilaç vericek o lekelenme için

canım bunu doktora söyledim telefonda lekemin geldiğinide söyledim. düşük tehlikesinden korktuğum için. ama kadın ısrarla pazartesine kadar bekle pazartesi gel kontrole diyo ya :S

sen kaç haftalık hamilesin cnm? umarım güzel haberler alırım bende

susesleri testi sabahmı yaptın akşammı ve nekadar bekledikten sonra silik olarak çizgi çıktı

sabah yaptım canım. direk belirgin olan çizgiyle çıktı silik olanda. ama yumurta çatlatmayla hamile kalanlarda genelde 2. çizgi silik olarak çıkabiliyomuş hamile olmasanda. az önce burda forumlarda okudum :S of çok canımı sıkıyo bu belirsizlik. kan değerimde düşük :S pazartesini beklicem artık mecburen sanırım

bekle bakalım pazartesiyi ama hiç canını sıkma bu ay olmazsa öbür ay olur inşallah bende hemen hamile kalamamıştım 7 ay denedikten sonra oldu hayırlısı olsun Rabbim onun gününü zamanını bikliyordur.

canım ben ilk hamileliğimde leke glemeye başladığında kadın doğum hastanesinin aciline gittim doktor ebe bezine baksın dedi ebe baktığında lekelenmem kırmızıya dömüştü beni hastaneye yatırdılar serm progestan verdiler sancım da oluyordu 3 gün hastanede yattım ilaçla serumla kanamam kesilmişti doktorunu dinleme acile git

canım bunu doktora söyledim telefonda lekemin geldiğinide söyledim. düşük tehlikesinden korktuğum için. ama kadın ısrarla pazartesine kadar bekle pazartesi gel kontrole diyo ya :S

başka doktor bul bence, eğer bulamazsan sakın ha sakın hiç birşekilde iş yapma, sürekli ayaklarını dikip yat. hiç yerinden kalkma sadece tuvalet hitiyacı için kalk yerinden. en azından lekelenmen geçene kadar. halen devam ediyor mu ?

Bugün tekrardan arıcam doktoru. gelmemi yine kabul etmezse değiştircem başka bi doktora gidicem direk cnm

evet bugün kendi doktorumu bir kez daha arayıp olanları anlatıcam kabul etmezse gidicem başka doktora.
kanamam bugün gelmedi hiç ama gece yarısı uykumdan uyandıran inanılmaz bi kasık ağrısı çektim sabaha kadar. sabah uyandım yine iki büklüm geziyorum. 8:30 olmasını bekliyorum doktoru arıcam cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…