yardıım hamilemiyim ?

S

saziye19

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi saziye19
arkadaslar bı sorum olcak
ben 23kasımda normalde adet olmam gerekıyodu bugun 3aralık hala adet olmadım
2gün önce test yaptım 1 cizgi cıktı
3gün öncesıne kadar felan arada hıc yok denecek kadar kahve rengı leke cıkıyodu peceteye sılınce ama coook cook az dıkkatlı bakınca gozukuyodu
sızceee ne olabılır? test de negatıf cıkınca umudum kırıldı ama yınede acabamı dıyorum

• Konu Sahibi saziye19
geç yumurtlama ve geç döllenme olduğu zaman muhtemel adet tarihinde adet olmayabilirsiniz. o lekede yerleşme lekesi olabilir. ama tabi en kesin sonuç kan testi biraz klasik oldu ama öyle canım:)

• Konu Sahibi saziye19
Kan testi yaptırsana canım yaa, ben senin yerinde olsam çoktan soluğu doktorumda almıştım valla :)))

• Konu Sahibi saziye19
Bencede kan testi yaptır ..çok geçmiş günün benimde 23 kasımda aadet olmam gerekiyordu tesadüf idrar tesi yaptım çok çok silik çizgi çıktı kan değerimde çok düşük çıktı geç döllenme olmuş..

• Konu Sahibi saziye19
Bencede kan testi yaptır ..çok geçmiş günün benimde 23 kasımda aadet olmam gerekiyordu tesadüf idrar tesi yaptım çok çok silik çizgi çıktı kan değerimde çok düşük çıktı geç döllenme olmuş..

Canım hayırlı olsun bebişin, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq: darısı bizim başımıza :kedi:

• Konu Sahibi saziye19
valla arkadaslar kısa bı sure önce yurtdısına gıdıp gelmıstım acaba hava degısıklıgınden felanmı gecıktı dıyorum heycanda var aslında ama bıraz daha beklemek ıstıyorum hayal kırıklıgına ugramayım dıye.
sımdı kan testıne gıdersem cok heycanlı olurum bıde negatıf cıkarsa üzülürüm yaaaaa

• Konu Sahibi saziye19

cerren kan sonucun kac cıkmıstı.ne zaman yaptırdın ben de dun yaptırdım ama 0.12 cıktı ama dun adetıme 10 gun vardı sence tekrar yaptırmalımıyım

• Konu Sahibi saziye19
saziye adetin hala gelmedimi???muhtemelen bugün 13 veya 14üncü gün olmasi gerek eger hala gelmediyse herhangi bir belirti falan varmi??kasik agrisi gögüs sismesi bel agrisi bunlar adetin geleceginin habercisidir bende cünki bir ay 15 gün gecikmeyle adet olurum 3 4 ay 5 ila 10gün gecikmeyle olur bazi aylar tam gününnde gelir o yüzden biraz daha bekle bence 50nci günü gecerse test hala negatif cikarsa bence hemen bir doktora görün hormon bozuklugu veya kist olabilir.

EE canim durumun nedir?? verebilecekmisin güzel bi haber??

kızlar hala adet olmadım ..
1gün daha bekleyım dıye dıye bugune kadar geldım
bıraz karnımda agrı var yarına kadar daha beklıcem sabah test yapcam yıne eger negatıf cıkarsa
esımle doktora gıdecez bakalım hayırlısı ıns posıtıf cıkarrrrrr

hala adet görmediysen yüksek ihtimalle o kahverengi lekeler yerleşme lekesiydi bence idrar testini tekrarlamalısın. göğüslerde şişkinlik varmı peki

goguslerım bana normalmiş gıbı gelıyo ne büyüme ne kücülme bısey yok
elleyınce felanda agrımıyo.. CADIARZU

peki kabızlık gaz varmı birde lekelenmeler kesildimi

lekelenmeler kesildi hıc bı leke yok baya zamandır,
dün cok az bı akıntım oldu normal beyaz/sari renkte peceteye gelmiş wc de gördüm
gaz var bıkac gündür, kabızlık yok normal yani

VALLA ne diyim güzelim hayırlısı. en önemli belirti bence lekelenmeler. kesildiyse de hamile olabilirsin. kaç gün geçmiş oldu. bence idrar testi yapmalısın. evde test varsa yap hemen.

benım ıste 23kasımda olcakdım. bugun ayın 7 si 14gün oluyo gecelı
bugun test yapcakdım dedıgım gıbı karnımda bıraz agrı var acaba adet olurmuyum dıye yapmadım
bugun esim işten gelırken test alcak yarın sabah erken ılk tuvalete gırdıgımde ac karnına yapcam
öyle yap dıyolar... canım senıde takıp ettım 13üneymıs günün ıns gelmezde hamıle olursun opuyorumnanaktan

Ya Şazıye 14gÜn geÇmıŞ sen hala test yapmamıŞsın ınanamıyorum adet olmayı beklıyosun 14gÜne raĞmen ne dıyım sana ben :))))) sabah ıdrarıyla olması gerekenler gÜnÜ geÇmeyen yada bır ıkı geÇen yanı 14gÜn deıl:))) senın yarım saatlık ıdrarda bıle Çıkar. Bence ecz. Varsa gıt al hemen yap banada bıldır. Ay hadı ınŞallah hamılesındır saĞlıklı hayırlı evlatlar nasıp etsın rabbım. Sana bana ısteyen herkese

kızzz yaptım test bıkac gun önce
yazdımya ilk basta topigi acarken :)
o negatıf cıkmıstı yaaa

biliyorum onu ama olsun 1kez yaptın negatif adette olmadın bence geç döllenme bu. tamam yarın sabah yap ozaman. bak aslında ne kadar erken öğrenirsen o kadar iyii. dr.lar progestana başlatıyo hemen. hani rahim sağlam olsun bebek tutunsun diye. o yüzden acele hareket et canım

X