Yaramaz Oğlum Tekila ve Ablaları Şila ve Çino

mawiruya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
214
0
kızlar babasının(çino ve şila), oğlanda benim(tekila) :)
ŞİLA10 aylık
03032008013io2.jpg

ÇİNO 4 yaşında
26032008152vx2.jpg

TEKİLA henüz 2 aylık
130720083168001qt2.jpg

Son düzenleme:
oğlum tekilanın bize geldiği ilk gün.yerim seni tatlı oğluşum benim.:1hug:

240620082822sz5.jpg
240620082820bz8.jpg
240620082826pp4.jpg
250620082865mb9.jpg

elimden ufaktı geldiğinde:)

Son düzenleme:
aman kızların pek guzel canım özlemışım onları
tekıla buyudumu gelınce sevıcem oluşumu :1hug:

kızlarım çok güzel dimi teyzesi.oğluşum büyüdü.:emir_bebek:daha da afacan oldu
.ayaklarımızı ısrıyor ilk fırsatta.tuvalet eğitiminede başladım.çıkardığımda dışarıya yapıyor.eğer çıkaramazsam balkona öğrettim.tabi arada eve yapmıyor değil.çareyi halıları kaldırmakta buldum.en kısa zamanda tuvalet eğitimini alır inşallah.ama akıllı benim oğluşum şimdiden otur, bekle komutunu aldı.mutfağa girmesi yasak.kapı önünde bekliyor beni akıllı oğluşum.asansöre bindiğinde asla hareket etmiyor ve öylece oturup bekliyor.nazar değmesin oğluşuma henüz 2 aylık ama çok akıllı:nazar::nazar::nazar:.geldiğinde seversin bol bolyerimseniben:1hug:

Son düzenleme:
daha 3 gün önce balığa gittiğimiz gün çektim.biraz eli yüzü çamur oldu...sonra çok yoruldu oynamaktan.öyle bir uyudu ki ...büyümüşmü teyzesi oğluşum...

180720083250mp9.jpg
180720083271rg1.jpg

180720083275ek4.jpg
180720083281ae6.jpg

Son düzenleme:
evet teyzesi çok tatlı.ama bir yaramaz anlatamam.nasıl başediyorsun diye sorrasan o benle başediyor valla.bu sabah
(06:45)te poşet hışırtısına uyandım. balkondaki içi alçı tozu olan poşeti al,,evin içinde heryere dök...benneyaptımki bir gördüm.ne yapacağımı şaşırdım.fisfisfis heryer alçı tozu olmakla kalmamış kendide toza bulanmış.:roflol:gülermisin kızarmısın bilemedim.neyse hemen temizledim ortalığı.suçlu olduğunu biliyo benim küçük tospam öyle gözlerimin içine bakıyo ne diyeceğim diye.ya teyzesi çok fena bir oğluş bu tekila.hem akıllı hem yaramaz..gamyoncuiremsu

ne kadar masum duruyor dimi oysaki çok yaramaz...

160720083212ma0.jpg

tekila ve şila nın babası rex.....şila ve tekilanın anneleri ayrı şilanın annesi çino
cimg1153bl5.jpg

cimg1142pz5.jpg
06032008032wt2.jpg

Son düzenleme:
Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin hepsine.. :nazar:

Tekila çok şeker.. özellikle ilk fotodaki aksesurlarına bayıldım.. Köpişlerin hepsi (ya da belki bütün canlıların) bebeklik halleri ne kadar güzel oluyor.. Ama insan doyamıyor.. Sonra fotoğraflara baktığınızda şaşırıveriyorsunuz.. hani derler ya; göz açıp kapayıncaya dek diye.. Köpeklerdeyse bundan da az bir sürede büyüme gerçekleşiyor..

Köpek büyüyor, kulaklar küçülüyor.. Buna paralel olarak da sevimlilik değişiyor.. ama ne olursa olsun onlar bizim canlarımız..

Yeryüzünde oldukları için Tanrı Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum.. yerimseniben

Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin hepsine.. :nazar:

Tekila çok şeker.. özellikle ilk fotodaki aksesurlarına bayıldım.. Köpişlerin hepsi (ya da belki bütün canlıların) bebeklik halleri ne kadar güzel oluyor.. Ama insan doyamıyor.. Sonra fotoğraflara baktığınızda şaşırıveriyorsunuz.. hani derler ya; göz açıp kapayıncaya dek diye.. Köpeklerdeyse bundan da az bir sürede büyüme gerçekleşiyor..

Köpek büyüyor, kulaklar küçülüyor.. Buna paralel olarak da sevimlilik değişiyor.. ama ne olursa olsun onlar bizim canlarımız..

Yeryüzünde oldukları için Tanrı Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum.. yerimseniben

güzel dileklerin için sağol....çok hızlı büyüyorlar.ama onlarla yaşanılan hergün ayrı güzel...hergünümüz güzel anılarla dolu.okadar masumlarki.köpişlerimizin herbiri çok değerli bizim için.onları çok seviyoruz.:1hug:dediğin gibi sevimlilikleri gitsede onları sevmekten vazgeçemeyiz...

oğlum ben ve babası tatile gittik.balık tutmadan durulurmu.eşim tam bir av tutkunu..bizde tekilayla eşlik ettik.oğlum ve ben kayalıkların üstünde biraz cambazlık yaptık...

170820083521fy3.jpg
170820083499aj6.jpg
170820083495yb9.jpg
170820083510ek1.jpg

Son düzenleme:
anaaaaaaaaa ne kadar büyümüş .maşşallah kocaman olmuş.ne yiyo bu velet bakem..

büyümüş dimi oğluşum teyzesi hihoyyyt valla ben mama hiç kullanmadım..patates,yumurta haşladım verdim.peynir , yoğurt..tavuk göğsü aldım yedirdim ilk zamanlar. sonra kanat ucu aldım..şimdide aynen kanat ucu yedirmeye devam ediyorum..yine arada yumurta patates peynir yoğurt veriyorum.gerçi benim tospam ekmek haricinde herşey yiyor.maaşallah.meyve bile yiyor.:icecream:

bu gün oğlumu veteriner amcasına götürdük,aşıları için.biz oğluşumuzu annesinden ayırdığımızda diğer kardeşlerinden daha küçüktü ve veterner de aynı şeyi söylemişti.(oğlumun kardeşleride aynı veterinere gidiyorlardı )....bende açıkçası biraz üzülmüştüm..güzel oğluşuma çok iyi baktım ki bugün veteriner amcası oğlumu görünce çok şaşırdı...çok iyi bakmışsın dedi..çok mutlu oldum..sositososito

çok şeker ya bir zamanlar bizimde bir boxer ımız vardı boyutları senin oğlunun şimdiki haliydi bize bir sürpriz yapıp 12 tane yavru doğurmuştu doğumu 12 saat sürmüştü bende ebeliğini yapıp ters ve ölü gelen dört yavruyu doğurtmuştum çok uysaldır boxer lar çocukları yaşlıları çok severler

X