yara varmış

kahvegxoxzlxuxm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2008
470
2
kızlar kadın doğum doktoruna gittim.rahimde yara varmış.bir dahaki adetimden sonra yakacakmış doktor yarayı.rahimde yarası olup yaktıran varsa nasıl acıyormu,ne kadar sürüyor ve ne kadara yaktırdınız?şimdiden teşekkürler.

canım çok geçmiş olsun..
doğumdan sonra bende de olmuştu ama ben yaktırmadım...kızım daha 1 yaşındaydı yani 10 yıl önce dondurttum ve bu zaman zarfında hiçbir doktor anlayamadı yani yaranda varmış dondurtmuşsun diye...dolayısıyla yaktırmak tekrarlayabiliyor...ben kesinlikle dondurtmanı tavsiye ediyorum sana...acil şifalar diliyorum...
sevgiler...

canım dondurtmak nasıl oluyor.yani acıyormu.uyutuyorlarmı nasıl.mademki böyle bir yöntem var doktor neden bana söylemedi.lazerle yakacağız dedi sadece doktorum.

Bence de dondurtmak en mantiklisi, başima gelmedi ama çevrende bu tip durumlara rastladim..
Internetten bu tedaviyi araştirabilirsin.

kızlar doktorumla konuştum yarayı donduracaklarmış.çünkü iltaptan dolayı oluşmuş.ağustosun sonunda tatilden dönünce yarayı yaktıracağım.135 ytl fiyatı sigortasızmış.çünkü sigorta karşılamıyormuş.

Bende de vardı yara dondurttum hiç acımıyor anestesiye gerek bile duyulmuyor bende pek bi panıklemiştim ama korkulcak bi şey değil yanlız işlem yapılmadan önce fitil kullanman gerekli ayrıca ssk bunu karşılıyor ben özel hastanede yaptırdım muayene ücreti hariç 50 ytl verdim şimdi hafta sonuda kontrole gideceğim

canım benimde özel hastane 135 ytl dedi doktor.sen hangi hastanede yaptırdınki.yoksa yarı yarıya sigortalımı seninki.

banada özelde ssk ile anlaşması olduğu halde 200 felan dedi dondurma işlemi için ... ben anlamadım gittii.. ne biçim bişi her yer farklımı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…