Yapışık yumurtalar

BMucze

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2022
21
17
26
Merhaba anneler ve anne adayları 1bucuk yıllık evliyim ve bebek sahibi olmak istiyorum olmadığı için hastaneye gittim daha önce bı kaç doktora gittim kist ve yumurta tembelligi olduğunu soylediler dün başka bir doktora gittim ama yumurtanın birinde çikolata kisti diğerine yapışık dedi böyle olupta hamile kalan varmı tüp bebek dedi ama evlilik süremiz tutmuyor bide çok ücretli bişey şimdiden teşekkür ederim

Yumurta tembelliği hakkında fikrim yok ama çikolata kistim vardı bir buçuk sene gebe kalamadım hsg istedi doktorum çok şükür o ay hamile kaldım kistim hakkında suan bir fikrim yok umarım sorun yaratmaz siz rahim filmi çekildiniz mi

Yumurtalar değil de yumurtalıklar yapışık olabilir kissing over mi ne deniyo bende vardı ameliyat öncesi ben de endometriozis hastasıyım

Yumurtanın birinde çikolata kisti var digeride rahmin arka tarafına yapimis o yüzden çocuğum olmuyormus tüp bebek dedi doktorum yada rahim filmi cektirelim o yapisiklari açar dedi

Rahim filmi ben de diyorum istiyorum diye doktor sürekli gerek yok diyo ya anlamıyorum neye göre gerek yok doktor yönlendirme ücretiyle dışardan yapma ücreti arasında da çok fark var

Benim doktorum kendisi istedi tüp bebekten önce rahim filmi cektirelim oda bazen yapışıklıklari gideriyor ve rahmi temizliyor diye bende yaptircak inşallah adet günümü bekliyorum oda olmazsa isim Allah'a kaldı bol bol dua namaz Kur'an'ı Kerim gerçekten bizlere başka bişey şifa olmaz Rabbim hepimizin kucaklarıni doldursun en hayırlısı dan

X