yapay kızlık zarı

mevsimsonbaahar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2014
48
4
47
arkadaslar yapay kızlık zarı dene bır sey var ama türkıyede çin malı çakma oldıgu işe yaramadıgı para tuzagı oldugu söylenıyor ama bu ürünün orjınalını bulursanız cidden işe yarıyor denıyıor bır arkadas bu konuda cok arastırma yaptı bu konuda baska bılgısı olan varmı? bu arada bana lazım degıl arastıran arkadasa lazım :) o bır kaç orjınal yer bulmus baska fıkrı olan varmı?

Ahahaha nelerle uğraşıyor insanlar :) :) :) biriyle bir şey yaşadınızsa arkasında duracaksınız arkadaşlar. Sizi seven adam her şeyinizle kabul edecek yoksa kapı açık. Yalan üzerine, kandırmaca üzerine ilişki kurulmaz. Oranıza buranıza da bilmediğiniz yapay şeyleri sokmayın hasta olursunuz. Bu işin enfeksiyonu var mikrobu var bilmem nesi var

biraz önce başka bir konudada bununla ilgili yazdım.
insanın kkendine saygısı olmalı,kandıran karsısındaki erkeği değil sadece kendini kandırır.
Bir birliktelik yaşanmışsa arkasında durun bari,korktuğunuz haltı yemeyin.
o yapay dediğiniz seylerin sağlık açısınndan sakıncalarını biliyormusunuz acaba?

biraz önce başka bir konudada bununla ilgili yazdım.
insanın kkendine saygısı olmalı,kandıran karsısındaki erkeği değil sadece kendini kandırır.
Bir birliktelik yaşanmışsa arkasında durun bari,korktuğunuz haltı yemeyin.
o yapay dediğiniz seylerin sağlık açısınndan sakıncalarını biliyormusunuz acaba?
evet gördum ınsanların yaptıgı cahıllık ama caresıne bakmazlarsa baslarına kötü seyler gelcegıne ınanıyorlar mesela benım arkadasım orjınal bır yapay zar kesfetmıs sevınıyor :) zamanında hata yapmıs ne yapsın garıbım

bazen düşünüyorum ben bekaretımı sakladım ama öte yandan bunu korumayı beceremeuenler var bu bır kadermı yoksa kendılerımı umursamıyor dıye

evet gördum ınsanların yaptıgı cahıllık ama caresıne bakmazlarsa baslarına kötü seyler gelcegıne ınanıyorlar mesela benım arkadasım orjınal bır yapay zar kesfetmıs sevınıyor :) zamanında hata yapmıs ne yapsın garıbım

yaptığı hatanın arkasında duracak ozaman.insan karşısındaki erkeği değil sadece kendini kandırıp küçültür.
Bekarete bukadar önem veren insan yapacağı hata dediğiniz şeyide bin defa düşünecek.

Ömür boyu evlendiği adamı kandırmış olacak.ozaman rahat olacakmı acaba?
Beni kabul edecek olan adam böyle kabul etsin.yapay şeylerle değil.

yaptığı hatanın arkasında duracak ozaman.insan karşısındaki erkeği değil sadece kendini kandırıp küçültür.
Bekarete bukadar önem veren insan yapacağı hata dediğiniz şeyide bin defa düşünecek.

Ömür boyu evlendiği adamı kandırmış olacak.ozaman rahat olacakmı acaba?
Beni kabul edecek olan adam böyle kabul etsin.yapay şeylerle değil.
evet haklsınız ama bırazda bızım toplumumuz bu konuda anlayışsız öldürmeler reddetmeler yani bunların odlugu bır ülkede acıkca söylemek zor ama yınede bence gercegı söylemelerı lazım kabul edıyorsa eder etmezse etmez ama bunuda yapmak zordur tabıkı aslında ınsan olarak hem kıızyor hemde üzülüyor ınsan zor bır durum kımseyı suclamıyorum ama bıraz daha dıkkatlı olmaları lazım yanı cahıllık yapmak kolayda telafisi zordur

arkadaslar yapay kızlık zarı dene bır sey var ama türkıyede çin malı çakma oldıgu işe yaramadıgı para tuzagı oldugu söylenıyor ama bu ürünün orjınalını bulursanız cidden işe yarıyor denıyıor bır arkadas bu konuda cok arastırma yaptı bu konuda baska bılgısı olan varmı? bu arada bana lazım degıl arastıran arkadasa lazım :) o bır kaç orjınal yer bulmus baska fıkrı olan varmı?

arkadaşına söyle biraz kafasını çalıştırsın. orijinal ne demek? zar nakli mi yaptıracak nasıl orijinal oluyor?! zar denilen şey ince bir doku! buna kafa yoracağına zar nedir ne değildir onu bi araştırsın.

arkadaşına söyle biraz kafasını çalıştırsın. orijinal ne demek? zar nakli mi yaptıracak nasıl orijinal oluyor?! zar denilen şey ince bir doku! buna kafa yoracağına zar nedir ne değildir onu bi araştırsın.
ya yapay zar satılıyor orjınalı ve sahtesı varmıs bende bılmıyorum kendısı söyluyor yanı orjınalını bulamazsa işe yaramıyor dıyordu o sebepten yazdım acıkladım yanı

ya yapay zar satılıyor orjınalı ve sahtesı varmıs bende bılmıyorum kendısı söyluyor yanı orjınalını bulamazsa işe yaramıyor dıyordu o sebepten yazdım acıkladım yanı
yanı bu zarlar vajınaya yerelstırılıyormus içinde bıoya varmıs işte dedıgıne göre orjınal degılse boya oldugu anlasılıyormus bır işe yaramıyormus orjınal olan aynen gercek gıbı dedı yanı ben onun acıklamalarını tecrubelerını aktardım :) bana yüklenmeyın lütfen :) o durumda olan ben degılım onu o duruma sokanda ben degılım

Hanimlar lutfen buraya gelip kimseyi yadirgamayin.burda bir umut ve bir care icin gelenlere care olamiyorsaniz
,kimsenin gecmisini sorgulamayin.yapay kizlik zari orjinali var....bosuna doktorlara tonlarca para vermeyin.

yanı bu zarlar vajınaya yerelstırılıyormus içinde bıoya varmıs işte dedıgıne göre orjınal degılse boya oldugu anlasılıyormus bır işe yaramıyormus orjınal olan aynen gercek gıbı dedı yanı ben onun acıklamalarını tecrubelerını aktardım :) bana yüklenmeyın lütfen :) o durumda olan ben degılım onu o duruma sokanda ben degılım

güzelim arkadaşının bir durumda olduğu yok :) herkes ne isterse yaşar. sen de dert etme arkadaşının zarını buralarda :) ama kendisine ilet, o bulduğu nanelerin hepsi kimyasal şeyler içeriyordur ve vajinanın ph seviyesini bozar. vajina hata kaldıran bir organ değil, enfeksiyon mantar falan zor geçen şeyler.

Zaten mantara bir bulaşmaya görsün insan.Tam kurtuldum dediğin an yeniden başlayıverir.Bu tarz şeyleri uzak tutun vajinanızdan :KK62:

Yapay zarı ilk duyduğumda merak edip googlea bakmıştım. : ) Sadece zarı değil, kapsülü de varmış..!
Demek ki sadece ülkemizde değil, çinde de bekaret önemli..
2014 dünyasında, her sevgili olduğu kadınla birlikte olmak isteyen;
ama iş evliliğe gelince, bekaret arayan 'erkeklerin' kadınlara yaşattığı psikolojik baskılardan biri sadece..!
Kadınları yalan söylemeye mecbur bırakıyorlar..! Yoksa kimse evleneceği, sevdiği erkeği kandırmak istemez sanırım..?

Yapay zarı ilk duyduğumda merak edip googlea bakmıştım. : ) Sadece zarı değil, kapsülü de varmış..!
Demek ki sadece ülkemizde değil, çinde de bekaret önemli..
2014 dünyasında, her sevgili olduğu kadınla birlikte olmak isteyen;
ama iş evliliğe gelince, bekaret arayan 'erkeklerin' kadınlara yaşattığı psikolojik baskılardan biri sadece..!
Kadınları yalan söylemeye mecbur bırakıyorlar..! Yoksa kimse evleneceği, sevdiği erkeği kandırmak istemez sanırım..?
canım benım çindekıler çakma ayrıca dıs ülkeler bunu fantazi ürünü olarak kullanıyor bızdekı gıbı ilk gecede kullanmıyor adamlar karı koca kullanıyorlar değişiklik için

Hanimlar lutfen buraya gelip kimseyi yadirgamayin.burda bir umut ve bir care icin gelenlere care olamiyorsaniz
,kimsenin gecmisini sorgulamayin.yapay kizlik zari orjinali var....bosuna doktorlara tonlarca para vermeyin.
ülkemızde sıtelerde satılanların coğu çin malı bazı sayılı bır kaç yer orjınal satıyormus arkadasım aldı kullandı ordan bılıyorum bende ama dr a tonca para verıp bırde risk alıp ugrasmanın tabıkı alemı yok:)

çinle kültürümüz aynı arkadaşlar aile kültürlerimiz bizde o bölgeden gelmeyiz ne de olsa o yüzden adamlar çok farklı degil bizden kültür açısından ama avrupa da önemli degil adamlar türk kadınlarını türk erkeklerinin bencillikleri ugruna bu hale soktuklarını düşünüyorlar ve zeki olarak bakmıyorlar bizim toplumumuza zeki olanlar Avrupa da yaşamalı onlara göre

çinle kültürümüz aynı arkadaşlar aile kültürlerimiz bizde o bölgeden gelmeyiz ne de olsa o yüzden adamlar çok farklı degil bizden kültür açısından ama avrupa da önemli degil adamlar türk kadınlarını türk erkeklerinin bencillikleri ugruna bu hale soktuklarını düşünüyorlar ve zeki olarak bakmıyorlar bizim toplumumuza zeki olanlar Avrupa da yaşamalı onlara göre
ıyıde canım dunyada gunde 1 dolara köle gıbı işci çalıştıran ve guluk kullanılacak derecede kötü malzeme üreten tek ülke şu an dunya uzerınde çindir bunuda unutma çin malı aldıgın her sey 2. güm bozulur yada hıc kullanamadan bozulur adamlar köle anlayısı rant anlayısı ıle yasıyorlar ayrıca ben çine gıtmıs bırı olarak hıcde kültürümüz aynı dıyemem bız cok cok farklıyız ayrıca çinden türemedık yani :)

çinli arkadaşım vardı aynıyız çok farklı degiliz bir çok konuda alman arkadaşımla çinli arkadaşım konuşurdu ve almanda çinlileri bize benzetmişti mevsimsonbahar sen mi satıyorsun bu ürünleri reklam kokuyorsun sen

çinli arkadaşım vardı aynıyız çok farklı degiliz bir çok konuda alman arkadaşımla çinli arkadaşım konuşurdu ve almanda çinlileri bize benzetmişti mevsimsonbahar sen mi satıyorsun bu ürünleri reklam kokuyorsun sen
hayır ben satmıyorum paranoyak serenmmm yurt dısında satılıyor ordan gelıyor benımle ılgısı yok ayrıca çinliler bıze benzemıyor demekle nasıl reklam koktugumuda merak ettım bellıkı aklı çalışmayan brısınn zatel adolf hıtlerde atamız oluyordu degılmı serenmmm :) sen şimdi bunuda dersın tüm dünyada çin mallarının ne kadar bozuk oldugu bilindiği halde ısrarla savunup bırde olayı benımle reklam yapıyorsun dıye bagdastırman cıdden akıl dışı :)

X