yapay kızlık zarı

AynurSah

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2012
59
0
1993 yılında Japon bilim adamları tarafından kadınların bakirelik sorununa çözüm olarak bulunmuştur(Hisaki Seishiro, İnsan Eğitimleri Enstitüsü 1993, Kyoto, Japonya).Ürünümüze talep daha çok mısır iran arabistan suriye gibi arap ve müslüman ülkelerden gelmiştir.Bu ürün son olarak Türkiye'ye ... aracılığıyla getirilmiştir.Ürünümüz japon malıdır çin malı taklitlerinden sakınmanızı taysiye ederiz.Ürünümüz tüm alerji testlerinden başarıyla geçmiş ve hiçbir toksit madde içermemektedir.Bir paket iki adet kızlık zarı içermektedir fantezi amaclıdır.
Yapılan bilimsel araştırmalar, kızlık zarının;
Spor yaparken,
Evlilik öncesi cinsel ilişki sırasında,
Çocukluk zamanlarında oyun oynarken,
Mastürbasyon yaparken,
Genetik nedenlerle,
yırtılmış olduğunu göstermektedir.

Yapay Kızlık Zarının kullanımı gayet basittir, klinik çalışmalar sonucu toksit madde içermediği ve yan etkisi olmadığı kanıtlanmıştır. Kullanımı acıya neden olmaz, alerjik reaksiyon göstermez.
Kullanmadan önce ellerinizi iyice yıkayın. Gümüş renkli paketten çıkardığınız.
Paketin içinde 2 yapay kızlık zarı bulunmakta. Biri ilişkiye girmeden önce kullanmanız içindir. Bayanlarda vajina akıntısını yoğunluğu değiştiği için ürünün kişisel olarak vajinaya kaç dakika önce yerleştirilmesini bulmanızı öğrenmeniz gerekmektedir. Bu dakika ortalama olarak 20-30 dur. 20-30 dakika önce vajinanın 3-5 cm derinliğine yerleştirin ve akıntıyla birlikte yapay zar erisin. O esnada da zarın içindeki kırmızı toz kana dönüşmüş olacaktır. Penisin vajinaya girmesiyle yapay zar yırtılır ve dışarıya bakire bir bayandan çıkacak kadar aynı miktarda kan çıkar. Ürün doğru kullanıldığı taktirde verim sağlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
aslında çok kötü bişey birini aldatmak ama ilişkiyle değilde kaza gibi sebeplerle olmuş ise gerekli birşey...kullanma sebebi önemli!!!kullanan varmı aramızda...?

benim gibi kazaya uğramış biri olarak merak ediyorum deneyen varmı???

ilginçmiş yaa ilk kez burda gördüm. diktirildiğini biliyordum ama yapay taklidini ilk kez gördüm :):) bu japonlardan korkulur valla :):):)

boşver canım ya
sevdiğin insan senin her şeyini bilmeli
ve anlayışla karşılamalı
zaten kazadna dolayı olmuş
hiç yıpratma kendini
hem karşındakinin seni ne kadar sevdiğini
sana ne kadar sahip çıktığını anlamış olursun

ne saçma çogu erkek anlıyomuş zaten ama saf olanlarıda var içlerinden duyuyoruz yinede yalan söylememk en iyisi bunun sıkıntısıyla yalanıyla yaşamak insanı çürütür:KK43:

ben kullandım ama türkıyedekı nettekılerden degıl onlar sahte kullanımı bıle cok sacma zaten ilişkiden 15 dk önce takıyorsun falan filan yapayın orjınalı o sekılde kullanılmıyor ben bır arkadas sayesınde orjınalını bır yerden almıstım kullandım benım işime yaradı şu an evliyim sorun cıkmadı yani bende

ben kullandım ama türkıyedekı nettekılerden degıl onlar sahte kullanımı bıle cok sacma zaten ilişkiden 15 dk önce takıyorsun falan filan yapayın orjınalı o sekılde kullanılmıyor ben bır arkadas sayesınde orjınalını bır yerden almıstım kullandım benım işime yaradı şu an evliyim sorun cıkmadı yani bende
halime yardımına ihtiyacım var lütfen.

Bu dolandırıcı bu ürünü satıyor sizlerle samimi olup kişisel bilgilerinize ulaşıp ailenize ulaşıp bu olayı anlatmak ile tehdit ediyor.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?members/denizzz134.633964/
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?members/asyacex.500779/

gibi 2. üyelikleri mevcuttur.

böyle bir ürün mevcut değildir ! Amaç sizleri dolandırmak ola ki burada reklam yapıyorsun derseniz de tehdide başlıyor. Aklınızı başınıza alın. Bu tür ürünlere itibar etmeyin.

Yapa kızlık zarı satıyorum böyle bir ürün var diyen herkes dolandırıcıdır.

böyle bır ürün var kım kımı tehdıt etmıs anlamadım ben nette bıle satılıyor herkes ahmak degıl ya kendını adresını verceek zaten bu gıbı seylerı nettende sorarsanız illa ev adresı ver demıyorlar ayrıca kımse kımseyı kandırmıyor bakıre olup her haltı yıyıp temız gıbı evlenenler var emın olun kımseyı kınamayın

kıme yapmıs bunu ne malum dr asıstanı olmadıgın sayın kazen bence sende bır sey var kımse kımseyı bu yolla tehdıt edemez herkes salakmı burda bu gıbı seyler satanlar illa bana kişisel bılgını ver demıyorkı nette bır dunya bunu satan yer var bence sen dikim yapan dr ların asıstanısın yada farklı bır seysın bana öyle gııb gelıyor kımse salak degıl o bılgılre nasıl ulasacak ayrıca amacı nedırkı acık söyle hangı dr yolladı senı kazencım

şahsen ben kımlık bılgılmı asla vermem netten konusun bunları satan yerler illa kendı kımlgını ver demıyorkı ne alaka yazdın kazen

burada dikimde başarısız olmus bır cok doktorun asıstanı sıtede gezıyor ve kendılerını kötuleyebılecek ınsanları tesbıt edıp özelden önce uyarı mesajı atıp sonra sıte yönetıcısıne şikayet edıp reklam amaclı dıye üyelıgını pasıfletıyor mesela ben daha önce uye idim dikim yaptırdım tutmadı burada yazıyordumkı özleden çenenı kapat vesaıre gıbı msjlar aldım sonrasında sıte benı pasıf yapmıs sebebı reklam yapıyormusum :) yanı kızlar burada kımsenın hatasını söyleyemezsınız dr lar hemen sıte ile ırtıbata gecıp kendılerını bır guzel temızlıyor üzerıne bırde ona buna yok reklamcı yok bılmem ne dıye çamuru yapıstırıyor haberınız olsun kazencım senın için demıyorum ama her yazılana inanma bu yasaklı ınsanların coğu bızlere bır seyler anlatmaya çalışırken laf agızlarına tıkılıyor canım

asyacex yaan üye burdan bır kaç kişiye ücretsız yapayzar yolladı bedava ve o zamanlar kımsedende şikayet gelmedı bırılerı zarar görse kesın duyardık tuhaf bır olay nasıl dolandırcıymıs şaşırdım

böyle bır ürün var kım kımı tehdıt etmıs anlamadım ben nette bıle satılıyor herkes ahmak degıl ya kendını adresını verceek zaten bu gıbı seylerı nettende sorarsanız illa ev adresı ver demıyorlar ayrıca kımse kımseyı kandırmıyor bakıre olup her haltı yıyıp temız gıbı evlenenler var emın olun kımseyı kınamayın

kıme yapmıs bunu ne malum dr asıstanı olmadıgın sayın kazen bence sende bır sey var kımse kımseyı bu yolla tehdıt edemez herkes salakmı burda bu gıbı seyler satanlar illa bana kişisel bılgını ver demıyorkı nette bır dunya bunu satan yer var bence sen dikim yapan dr ların asıstanısın yada farklı bır seysın bana öyle gııb gelıyor kımse salak degıl o bılgılre nasıl ulasacak ayrıca amacı nedırkı acık söyle hangı dr yolladı senı kazencım

şahsen ben kımlık bılgılmı asla vermem netten konusun bunları satan yerler illa kendı kımlgını ver demıyorkı ne alaka yazdın kazen

burada dikimde başarısız olmus bır cok doktorun asıstanı sıtede gezıyor ve kendılerını kötuleyebılecek ınsanları tesbıt edıp özelden önce uyarı mesajı atıp sonra sıte yönetıcısıne şikayet edıp reklam amaclı dıye üyelıgını pasıfletıyor mesela ben daha önce uye idim dikim yaptırdım tutmadı burada yazıyordumkı özleden çenenı kapat vesaıre gıbı msjlar aldım sonrasında sıte benı pasıf yapmıs sebebı reklam yapıyormusum :) yanı kızlar burada kımsenın hatasını söyleyemezsınız dr lar hemen sıte ile ırtıbata gecıp kendılerını bır guzel temızlıyor üzerıne bırde ona buna yok reklamcı yok bılmem ne dıye çamuru yapıstırıyor haberınız olsun kazencım senın için demıyorum ama her yazılana inanma bu yasaklı ınsanların coğu bızlere bır seyler anlatmaya çalışırken laf agızlarına tıkılıyor canım

asyacex yaan üye burdan bır kaç kişiye ücretsız yapayzar yolladı bedava ve o zamanlar kımsedende şikayet gelmedı bırılerı zarar görse kesın duyardık tuhaf bır olay nasıl dolandırcıymıs şaşırdım

Bu tür dolandırıcıların sattığı ürünlerin tanıtımı zaten yasak. Aylalar bir karar ver hangi üyelikle geleceğine...

X