Saç Bakım Ürünleri yanmış saçlar için kerastase yeşil seri kullanan?

lavinya91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2011
40
0
arkadaşlar benim saçlarım 2 hafta önce açıcıdan yandı ve kestirmek zorunda kaldım arada hala biraz yanıklar var onların geçmesini istiyorum. mos kuafore danıştım ve bana kerastase ın yeşil serisini önerdi hayat çimentosu diye geçiyomuş aynı zamanda saçları yanan ve şuanda oldukça sağlıklı gözüken bi arkadaşımda onu kullanmış ve çok memnun. aramızda kullanan var mı ? yorumlarınızı bekliyorum kızlar:nazar:

açıcıdan yandı derken ?:KK25: bende peroksitle açtım benim saçlarım sarı aslında. şu anda dipleri çıktı çok kötüler. bunlardan kurtulmanın bir yolu yok mu:KK5:

ben kullanmışım canım..ama hiç memnun kalmadım..bir farkı olmadı saçlarımın ..kestirmeden düzelmedi :KK50::KK50:

kızlar artık keratın gibi bı mucize varken ne dıye kerastase gibi keratının gıdım gıdım içine koyulduğu ürünleri kullanmak ıstıyosunuz anlamıyorum maddi olarak da çok fahiş. bi şampuan en az 30 tl. bır de deavm ürünü alcaksınız bari saç iyileşse. saçınız bozulmasın dıye kullanın ok ama duzeltmıyo malesef...

kızlar artık keratın gibi bı mucize varken ne dıye kerastase gibi keratının gıdım gıdım içine koyulduğu ürünleri kullanmak ıstıyosunuz anlamıyorum maddi olarak da çok fahiş. bi şampuan en az 30 tl. bır de deavm ürünü alcaksınız bari saç iyileşse. saçınız bozulmasın dıye kullanın ok ama duzeltmıyo malesef...

canım bende kuafore gıttım bana keratın bakımı yapacaklarını soyledı brezılya fonu gıbı bıseymıs ama bende emın olamadım senın bu konu hakkında fıkrın varmı canım soylerse sevınırımm

keratin bakımı yaptıranlar çok memnun kalıyorlar, brezilya fönü olmaksızın da yapılabiliyormuş.. ben ilk şu linkte okumuştum : Makyajlı Kız » Blog Arşivi » Saça Keratin Yüklemesi,Brezilya Fönü ve Kabaran Saçlara Çözüm

kerastase'in çimentosunu ben de kullandım, eh fena değil iyi geliyor ama o kadar paraya değmez bence.. kendin zeytinyağlı bademyağlı bakım yap daha iyi...

okudum canım çok faydalı oldu bu linkler teşekkür ederim şimdi içim daha rahat çünkü korkuodum saçım daha beter olur diye inş bu keratin yüklemesi bana eski saçlarımı getirir:KK43:

ben kuaforde yanan lastık gıbı olan saclarıma kullanmıstım age recharge yesil serısını gercekten faydasını gormustum :KK1:

ben kuaforde yanan lastık gıbı olan saclarıma kullanmıstım age recharge yesil serısını gercekten faydasını gormustum :KK1:

peki ne kadar zamanda etkisini gösterdi canım bide kestirip mi kullandın saçını? ben kestirdim zaten bidaha kestirmek istemiorum iice erkek gibi olurum

sadece bı bakım bıtırdım kestırmedım gercekten adı ustunde cımento gercekten lastık gıbı olan saclarıma cok ıyı gelmıstı

sadece bı bakım bıtırdım kestırmedım gercekten adı ustunde cımento gercekten lastık gıbı olan saclarıma cok ıyı gelmıstı

Merhabalar, uzun zamandır konulara cevap vermiyordum ancak kerastase yeşil seryi maskesi yeni çıkan serumu şampuanı ile birlikte düzenli olarak 3 ay boyunca kullandım, YOK YOK YOK! hiçbi şampuandan verim alamadığım gibi bundan da alamadım. ki saçlarım 1 ayda 3 kere açılmış üstüne 1 kere boyanmış ve ölürümde kestirmem isterse kopsun dediğim saçlardı şimdi bakımlarla toparladım saçlkarımı ancak kerastase den çok fazla bişey beklemeyin-zira hiçbi cevap alamazsınız:):KK50:

X