Yanlız değilsiniz...

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.009
16
43
selam kizlar bu satirlari yazarken bebeyim kucagimda gulucukler saciyo.allah sizlerede nasip etsin.insan hamileyken inanamiyo ay benimdemi cocugum olucak sevebilecekmiyim bir cok soru takiliyor insanin aklina.aslinda bunlarin hepsi yersiz bebeyinizi ilk gorunce hersey tum sorular bitiyo .kizlar muhakkakkki biseyler yasiyacaksiniz .ama her rahmetin bi tahmeti vardir .oyle guzel olacakkki bu cektikleriniz hamilelik dogum olsun zahmetlerin sonucunda rabbim size en buyuk armagani sunucak kizlar ne olur . bol bol dua edin hic birseyi dusunmeyin sadece bebeklerinizi cennet kokulularinizi kucaginiza aldiginizi hayal adin.insallah sag saglim bebeklerinize kavusursuuz insallah

sağol canım allah bizlerede nasip etsin inşallah bebeğinide allah sana bağışlasın

aminnn canım çok sağol allah sanada yavrunu bağışlasın
buarada uzun süredir görüşemedik öpüyorum seni ve çoçukları

inşallah canm saol allah bizlerinde yardımcısı olsun bebişinle sanada hayırlı uzun ömürler...

aminnn canım çok sağol allah sanada yavrunu bağışlasın
buarada uzun süredir görüşemedik öpüyorum seni ve çoçukları

canimcim ay cok ozledim sohbetlerimizi ya pek giremez oldum guzelim iki canavarla ugrasiyorum biri dursa diyeri bagiriyo.guzelim seninde az kalmis guzelimya dogumuna ay kiyamam ya guzelim hersey yolunda gider insallahh .bebeyinin resmini hayirli haberlerini bekliyorum

Güzel dileklerin için çok teşekkürler...Allah herkese nasip etsin inşallah..Merak ettiğim birşey var gördüğüm kadarıyla takvimin tamamlanmamış...Kaçıncı haftada doğum yaptın ? yazarsan çok sevinirim...Bebeğinide sağlıklı mutlu huzurlu günlerde büyüt inşallah...

tam kirkinci haftada dogum yaptim.normal doguma girdim dokuz saat dogum sancisi cektim birden kizim kalbi durma noktasina geldi oanda acilen sezeryana alindim canim subatin 11 de dogdu aslinda 14 subatta dogucakti.canim sende tez elden bebeyine kavusursun insallah

canım iyi dileklerin için teşekkürler, Allah'ım darısını bize de nasip etsin. hayırlısıyla bizler de bebişlerimizi kucağımıza alırız hayırlısıyla bizim için çok zor olacak ama Allah yardım eder inş.73 kg dan 13 kaybın olmuş sanırım. ben şuan 76 kiloyum sen kaç kg verdin doğum sonrasında?

canim oncelikle sagolasin iyi dileklerin icin.rabbim insallah sizlerede nasip eder canikucagina alirsinj sag saglim insallah.canim ben 55 basladim hamileligime 73 doguma girdim canim dogum yaptigim tarih kizim subatin 11 dogdu canim.60 kiloyum guzelim.bes kilo fazlam var bide gobusum sezeryanla oldugu icin daha baslayamadim spora canim acir korkusundan zaten alti ay yasak canim.bu arada senin ilk cocugun sanirim ben uc yasindaki oglumdada 73 dogurdum onu dort ay sonra 55 dim canim ilk dogumlar hele birde normal dogumsa hemen eski haline donuyosun merak etme.bide canim simdi sen minisini dusun canim.kilolar ayrinti dogumdan sonra veririz guzelim.

Aysima iyi dileklerin için teşekkür canım o minik kuzunla sağlıklı ömür geçirmeni dilerim...bizde de şuanda zaten kavuşma heyecanı var hayırlısıyla bir kucağımıza alsak gögsümüze dayasak kokusunu içimize çeksek o yumuk ellerini öpsek yaradanın mucizesi bize onlar Allahım sen kimseyi evlat hasretiyle bırakma herkese yaşat bu annelik duygusunu

Bende tam buraya konu acicaktim sizlere guzel temennilerde bulunmak icin baktim arkadasimiz acmis bende buraya yazayim dedim.Hepinizi suan o kadar iyi anliyorumki naasil heyecan var nasil bir bekleyis var.Bir yandanda hamileligin son demlerinin vermis oldugu sikintilar.Ama az kaldi insallah hepiniz Allahin izniyle kurtulucaksiniz ve saglikla evlatlarinizi kucaginiza alicaksiniz.Rabbim yardimciniz olsun.Hepinizi opuyorum..a.s.

ahh bilmezmiyim oheyacini insan hamile kaldigi ilk gun baslar gunleri saatleri saymaya.sanki bitmiyecek gibi gelirgunler gunler gectikce bebis hele tekmelemeye baslayinca bide gorunce utrasyonda hasretin cogalir dualar edersin bebeyine hkavusmak icin.hic gormedigin icindeki minnacik yureyi ozlersin.oyle bi sevgi kaplarki yureyini kimseyi gozun gormez.ve de dogdugunda inanamassin kollarinda duran senin gozlerinin icine bakan yumuk yumukelli minnacik bu kucucuk varligin senin olduguna gunlerce ouyurken onu izlersin bu benimmi ben annemiyim diye.ve bebeyini koklaya koklaya buyuturken oyle cabuk gecerki zaman obuyudukce dahabi cok seversin ama ileridede bebeklik gunlerini ozlersin canim.canim rabbim tum dileyenlere versin ben anne olmadan once bukadar fedakar boyle biri deyildim okadar cok deyisiyorsunki bakiyosun aynaya bu kadin benmiyim zamaninda ay sacim bozuk diye sivilcemmmi cikti diye aynanin onunde delirirken ve omrun boyu tam mutlu olamazken sen senlikten cikip biz demeye baslarsin aman bebeyimin disimi cikti derken iste o an anlarsin dunya bi yana bebeyim bi yana.simdiden hayirli dogumlar canim rabbim ikinizide korusun​

canim insanin basina gelince dahabi anliyo dimi canim.o tunelden bizlerde gectik .ve sonucunda mutlu son .ve bunu yasayanlar bu yolda olanlara senin gibi benim gibi iyi dileklerini belirtmek istiyo.cunku insan anne olunca dahabi duygusal oluyo.canim seninde yureyine saglik

Anniş ve aysima yazılarınızı takip ettiğim zamanlar oldu..Allah evlatlarınızı sağlıkla mutlu günlerde büyütmenizi nasip etsin inşallah...Güzel dilekleriniz içinde Allah razı olsun...Allah herkese sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah...

canim sagol guzel iyi dileklerin icin canim sizletrde sag saglim kurtulursunuz insallah bakicaksin zaman hemen gecmis sizlerde baska anne adaylarina iyi dileklerinizi iletirken bulacaksiniz kendinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…