Kişisel Bakım Ürünleri yanlış tercih mii?? Braun Satin Hair 7 Colour / Ec2 saç maşası

Dilaraginosss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2014
3.767
3.482
günaydın herkese hanımlar... dün gece gezinirken internette alışveriş yapasım tuttu daha önceden rowentanın düzleştirici + ince demir maşası vardı bende set olarak almıştım. onunla saç yapmak işkenceydi resmen çok geç şekil veriyordu ve küçücük yapıyordu yapıncada düğüne gider gibi . daha doğal dalgalar yapıyım ümidiye Braun Satin Hair 7 Colour / Ec2 yi istettim.. hiç araştırmamıştım öyle maşalara bakarken aldığım için uyandım içime kurt düştü.. iyi mi yaptım acaba? kullanan memnun kalan kalmyan var mı? yazarsanız içimi rahatlatmış olursunuz.. memunn kalan yoksaa iptal mi etsem siparişimii..
Eki Görüntüle 929286

kimse tek bir cevap bile vermedi maşam geldi kullanıyorum çok da güzel çıktı.. hızlı ve pratik yapıyor hem iyonluda saça zararı yok.. bari benim faydam dokunsun almak isteyen olursa öneriyorum saçma sapan markalara para vermeyin braun bu parasıda uygundu 100 tl ye almıştım. bilginizee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…