Makyaj Ürünleri Yanlış makyaj malzemesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

selinli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
185
0
kızlar hiç yanlış makyaj malzemesi kullanımından yüzünüzde leke oluştumu*:çok üzgünüm:benim oluştu ve ne yapsam gitmiyo. sağ yanağımın üstünde kırmızı bir leke var. kalitesiz allık kullanmaktan.ne önerirsiniz sizce ne yapsam bu lekeden kurtulurum çok rahatsız oluyorumsenağlama

valla yardım etmeyi çok isterdim ama hiç böyle bişeyle karşılaşmadımbenneyaptımki keşke kalitesiz makyaj malzemesi kullanmasaydın cnm :çok üzgünüm:

cilt bakimi bolumunde bir suru dogal hazirlanicak maskeler var cnm onlari dene ben yumurta aki 1 tatli kasigi limon 2 tatli kasigi maya yi denedim cok guzel yaradi yuzume

barbizeynepcim selinlinin lekesi zaten kalitesiz allik kullandi diye olmus cnm

peki şimdi ben ne yapayımbenneyaptımki ne kullanayım hem cildimde çok kuru ve pul pul dökülüyo.bu leke için ne kullanayım hem yüzüm nemlensin hem leke gecsinbenneyaptımki

ikisi ayni anda olurmu bilmiyorum ama iz giderici maskeleri dene cidden cok iyiler dogal olanlar sitede birsuru var ben the body shop un nemlendiricisini kullaniyorum memnunum dogal en azindan cnm

dermokozmetik ürünler kullanmanı oneririm cnm, ozellikle la roche posay,dr murad ya da dermologica tavsiye ederim a.s

mrb ..benimde basıma geldi ..sol yanagımın ust kısmı kızardı pul pul dokulmeye basladı derim naptıysam gecmedi kızarıklık..baska bir konuda daha yazmıstım max factorun pudrasından sonra oldu..doktora gıttım..alerjiymis..prednol-a diye bi kremle birlikte hap verdi on gün kullandım sımdı gecti..bence sende doktora gitmelisin

ewet la roche avene,dead sea ,dr asam.hepsi dermokokolıjik bunlardan cildine uygun olanı alabilirsin canım..

catherine arley de gerçekten kötü bi marka yazık etmişsin cnm ne demişler ucuz mal kullanacak kadar zengin degilim..çok sewerim bu sözü ..geçmiş olsun canım sanada geçer kısa zamanda dogru ürünü kullanırsan tabi..

canım bence yanağının üzerindeki kırmızı leke tamamen allıktan kaynaklanmamıştır bendede var 2 tane küçücük kırmızı leke ama nedeni güneşten diye düşünüyorum açık tenliyim sende açık tenliysen tabi allık sürüp güneşi çok görmüşse yüzün o yüzden kırmızı leke oluşmuştur..

bende makyajla allıkla güneşte vakit geçirdikten sonra yanağımda iki tane kızarıklık olmuştu.Ne yapmalı ki

X