Yanlış bildiklerimiz!

ferday

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
492
3
71588325bc0.jpg

GÜNDE 8 BARDAK SU İÇİN - BU KONUDA BİLİMSEL BİR KANIT BULUNAMADI

19680873pu4.jpg

LOŞ IŞIKTA OKUMAK GÖZÜ BOZAR - LOŞ IŞIĞIN GÖZE KALICI BİR ZARAR VERMEDİĞİ KANITLANDI

63140984ah0.jpg

TRAŞ OLMAK SAÇI GÜRLEŞTİRİR - JİLETİN KILLARI KALINLAŞTIRAN HİÇ BİR ETKİSİ YOK

45612680yf4.jpg

HİNDİ ETİ YEMEK UYKU GETİRİR - UYKUYU "TRYPTOPHAN" ADLI AMİNOASİT
KONTROL EDİYOR. HİNDİDE BU AMİNOASİTTEN TAVUKTAN YA DA SIĞIR
ETİNDEN DAHA FAZLASI BULUNMADI

60126860cw5.jpg

BEYNİN SADECE YÜZDE 10'UNU KULLANIYORUZ - TARAMA CİHAZLARI BEYNİN HİÇ BİR BÖLÜMÜNÜN SESSİZ DURMADIĞINI KANITLADI

25465327oo4.jpg

ÖLDÜKTEN SONRA SAÇ VE TIRNAK BÜYÜMEYE DEVAM EDER - DERİ ÖLDÜKTEN SONRA KURUYUP BÜZÜLDÜĞÜ İÇİN, SAÇ VE TIRNAK DAHA UZUN GÖRÜNÜR

41857051yj9.jpg

CEP TELEFONU HASTANEDE TEHLİKE YARATIR - ARAŞTIRMALAR CEP TELEFONLARININ TIBBİ CİHAZLARA PEK FAZLA ETKİSİ OLMADIĞINI GÖSTERDİ

Teşekkürler canım.ben 1-2 bardak dışında su içmiyorum, hatta bazen birkaçgün hiç içmiyorum.ve sağlık sorunum yok.yalnız jilet konusunda kararsız kaldım.

evet su olayı benide rahatlattı aklıma bile gelmez su içmek çay içmekten.

teşekkürler jilet hakkında ise çocuklar için derler ya kesinbüyüyünce sıklaşsın doğru değil bu bilgiler

paylaşımın için teşekkürler ferday su içme konusunda rahatladım ,çok su içen biri değilim ,ama çok içmeye çalışıyordum ,yinede içemiyordum ,daha çok ,çay ,içerim,bundan sonra kendimi zorlamam ,çok su içmek için ,

Kötü Kazenellerıne saglıkkk...demekkı anneler kucucuk cocuklarının kafalarını sıfır noya bosuna vuruyolarmısss...zavallı cocuklar daa bosuna kel dolasmıslarr sacları gurlesecek dıeee... anneeeeeeeeeeee duydunmuuuuuuuuuuuuukafamçokkarıştı

X