YANIK TEDAVİSİ

Kleopatra11

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2023
470
47
IMG_20240730_121917.jpg
oğlum bı anlık ihmalim sonucu yanmıştı 16 temmuz günü sonra Sakarya'dan İstanbul Ümraniye araştırma hastanesinde çocuk yanık bölümüne götürdüm tedavisi orda oldu cuma günü sargılarını açtılar 1 hafta krem sürmemi sonra sarı kantaron sürmemi söylediler iyileşip iyileşmediğini anlamıyorum daha önce başımıza gelmedi çünkü acaba bu yara iyileşiyor mu yoksa kötü bir durum var mı?

Eklentiler

• IMG_20240730_121909.jpg
    IMG_20240730_121909.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 27
Eki Görüntüle 3458889 oğlum bı anlık ihmalim sonucu yanmıştı 16 temmuz günü sonra Sakarya'dan İstanbul Ümraniye araştırma hastanesinde çocuk yanık bölümüne götürdüm tedavisi orda oldu cuma günü sargılarını açtılar 1 hafta krem sürmemi sonra sarı kantaron sürmemi söylediler iyileşip iyileşmediğini anlamıyorum daha önce başımıza gelmedi çünkü acaba bu yara iyileşiyor mu yoksa kötü bir durum var mı?
Çok geçmiş olsun. İyileşiyor artık.

Çok gecmıs olsum. Iyıleşiyor. Kantaron bol bol surun.kremler var eczanede yanık için dolaba koyıp onu da surun soguk soguk yangınını alıyor Nemlı kalmalı. Gorumcemım kızı buyuk olmssına ragmen kızgın yagda yandı ustune doktı cocuk. Doktorlar sarmıs acmamıs sargı cıddı derecede yanık enfeksıyon kapmıstı. Bu sekıl derıyı rahatlattılar.Allhtan hafıf derecee yanık olmus. Cocuk buytmek cokzor. Rabbım sıfa versın.

Çok gecmıs olsum. Iyıleşiyor. Kantaron bol bol surun.kremler var eczanede yanık için dolaba koyıp onu da surun soguk soguk yangınını alıyor Nemlı kalmalı. Gorumcemım kızı buyuk olmssına ragmen kızgın yagda yandı ustune doktı cocuk. Doktorlar sarmıs acmamıs sargı cıddı derecede yanık enfeksıyon kapmıstı. Bu sekıl derıyı rahatlattılar.Allhtan hafıf derecee yanık olmus. Cocuk buytmek cokzor. Rabbım sıfa versın.
Çok teşekkür ederim içimi bir nebze olsun rahatlattiniz 🥹 vicdan azabı çekiyorum benim bı anlık dalgınlınliğım yüzünden oğlum yandı oeyemk yapıyordum pilava su koyacaktim
Çok teşekkür ederim içimi bir nebze olsa da rahatlattınız çok büyük vicdan azabı çekiyorum o günden beri bı anlık dalgınlınliğım yüzünden oğlum yandı pilava sicak su koyacaktim bardakla ölçüyor dum bı anda arkamı döndüm saniyelik bir olay tezgahin üzerinden bardağı çekmiş koluna ve yan tarafına dökülmüş su hemen soğuk suya tutup ambulansi aradım buraya yeni tayinimiz çıkmıştı evede adapte olmaya çalışıyordum açıkçası 🥹

korkmayın şu anda iyileşme sürecinde ve fito krem kullanabilirsiniz yanık tahriş vs ben çok iyi geldiğini düşünüyorum bende cildimin hassas olduğu bi dönemde bıyık bölgeme ağda yapmıştım ve olduğu gibi kalkmıştı derim gözüküyordu fito krem kullandım hergün 3 4 güne geçti

Çok teşekkür ederim içimi bir nebze olsun rahatlattiniz 🥹 vicdan azabı çekiyorum benim bı anlık dalgınlınliğım yüzünden oğlum yandı oeyemk yapıyordum pilava su koyacaktim

Çok teşekkür ederim içimi bir nebze olsa da rahatlattınız çok büyük vicdan azabı çekiyorum o günden beri bı anlık dalgınlınliğım yüzünden oğlum yandı pilava sicak su koyacaktim bardakla ölçüyor dum bı anda arkamı döndüm saniyelik bir olay tezgahin üzerinden bardağı çekmiş koluna ve yan tarafına dökülmüş su hemen soğuk suya tutup ambulansi aradım buraya yeni tayinimiz çıkmıştı evede adapte olmaya çalışıyordum açıkçası 🥹
Hersey ınsanlar için. Kasla goz arası bır olay. Anneyız bız supergırl degılız aonucta. Heryere aynı anda yetemeyız. Bmmkıde parmagını yaktı gecen gun ocagı kapattım tencereyı aldım. Arkamı dondım hmn yapıstı. Parmak ucu degdı hmn. Oluyor boyle kazalar. Keske olmasa ama kucuk gorunöez kazalar ılla ki olacak

X