Tatlı Tarifi Yanardağ Pastası

Nasıl buldunuz?

• Beğendim

OY: 1 100,0%
  • Beğenmedim

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1

carpeediemx

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2018
1
0
25
FOTOĞRAFLAR BANA AIT DEGILDIR YEMEKTARIFLERI SITESINDEN ALINMIŞTIR(yeni olduğum için yukleyemedim)
Malzemeler: Meyve(kendi damak tadınıza göre) 2 paket krem şanti hazır kek damla çikolata meyveli sos(pişirilen) veya hazır sıkmalı böğürtlenli sos süt ve biskuvi

Yapılış: Öncelikle karışımı hazırlayın ve keki pizza gibi kesin. Derin bir kutuya 2 kremsantiyi boşaltın. Daha sonra 2 bardak sütü içine dökün. Katılaşana kadar karıştırın sonra bütün seçtiğiniz malzemeleri(meyve damla çikolata vb.) içine koyun. Hepsini harmanlayın iyice karıştırın. Sonra bi yerde onlar dururken meyveli sosu pişirin. Pişirmek yerine hazır sıkılmalı soslardan kullanabilirsiniz. Cunku pişirdiğinz sosun soğuması vakit aliyor sicak dökdüğünüzde akıyor ve arasında durmuyor. Daha sonra harmanladiginiz karışımı kaşık yardimiyla kekin üzerine iyice hepsini kotun daha sonra 1 bardak daha sütü bir tabağa koyun ve kestiginiz kekleri içine bandırıp kekin üzerine sıra sıra dizin daha sonra buzdolabında biraz dondurun ve aralarına sıkılmali sosunuzdan koyun. Herkese afiyet olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
X