YANAN TENCERE- TAVALARA ÇÖZÜM

selinturkoglu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2016
14
9
39
Arkadaşlar tencereniz tavanız yandığı anda hemen bol miktarda sirke dökün, 5 dakika sonra sildiğinizde sonuca inanamayacaksınız. reklamlarda bulaşık deterjanlarının iddia ettiği temizliği sirke yapıyo. boşuna yanık sökücülere para vermeyin

Arkadaşlar tencereniz tavanız yandığı anda hemen bol miktarda sirke dökün, 5 dakika sonra sildiğinizde sonuca inanamayacaksınız. reklamlarda bulaşık deterjanlarının iddia ettiği temizliği sirke yapıyo. boşuna yanık sökücülere para vermeyin

Çok faydalı bir bilgi sağolasın canım benim. :KK68:

Sirke her şeye faydalı. Bende ev temizliğinde suya koyuyorum. Ayrıca bazen banyodan çıkmadan önce saçıma suyla karışık sirke döküyorum. İnanılmaz farkediyor. Parlaklığı artıyor güçleniyor. :KK59:

Çok faydalı bir bilgi sağolasın canım benim. :KK68:

Sirke her şeye faydalı. Bende ev temizliğinde suya koyuyorum. Ayrıca bazen banyodan çıkmadan önce saçıma suyla karışık sirke döküyorum. İnanılmaz farkediyor. Parlaklığı artıyor güçleniyor. :KK59:

Saçıma sirke sürmeyi ben de deneyeceğim canım sağ olasın :KK200:

ayrıca gümüşleri parlatmada ve küf lekelerini gidermede de çok faydalı sirke.:KK49:

öğrendiğim yeni bi bilgi de mum lekesini çıkardığı ama henüz onu denemedim deneyince yazarım buraya

bende yanmış tava-tencerede denemiştim sirkeyi koyup biraz kaynattım pırıl pırıl oldu.gerçekten etkili bir yöntem.bir de beze biraz döküp muslukları silince harika oluyor.kireç lekesini alıyor ve parlatıyor :KK66:

biride sirkenın neye yaramadığını yazsın dıcem sonunda .. yok yok herseyde faydası var ya ne guzel bırde cok ucuz herkes alabilir :) en sevdiğim kısmı saç rengini actığı aşıkar :)

X