Cilt Bakımı Ürünleri yanaklarım çok kızarıyor:(

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Yıllar önce bende de aynı sı vardı hem kızarıyor içten de yanıyordu tabiki cildiye doktoruna gittim yüzümdeki ince kılcıl damarlar açılma yapmış ilaçlar la bir zaman sonra geçti en kısa zamanda bir doktora görünmelisiniz.

Allerji n olabilir bi doktora gitmelisin cnmm

Kılcal damarların inceliginden oluyo
Cözümü yok galiba belki lazer

. Bendede aynı sorun var canım güneşe karşı öZellikle çok hassas aşırı derece yok ama rahatsız ediyo beni cildiye doktoruna gittim demişsin ama bir arkadaş pharmaceris diye bi ilaç kullanmış kızarıklık için iyi gelmiş istersen bunu biraz araştır doktor kontrolünde veriliyo bu ilaç zaten bende düşünüyorum gitmeyi bu ilacı denemek istiyorum

aynı dertten muzdarip biri olarak çok şey denedim ama malesef tam olarakçözümünü bulamadım...
sadece azaltan ve rahatlatan ürünleri tavsiye edebilirim..
şuan la roche posayın rosaliac kremini kullanıyorum..
yani kızarık ciltler için olanını.. 65 tl gibi bir fyatı var..
cildi rahatlatıyor birde termal water diye bir spreyi var onuda kullanıyorum... o sadece cildi ferahlatıyor onun dışında ni etkisi olmadı bana.. bildiğin su zaten..
bence fondoten kullanma... onun yerine yine la roche posayın kızaran ciltler için bb kremi var onu kullan.. ben şuan onu kullanıyorum memnunum gerçekten..
onun dışında lorealin bb kremi var kızarık ciltler için cilt tonunu eşitleyen anti redness serisi (yeşil renginde) onu kullanabilirsin..
ben yıllarca uğraşmış biri olarak herşeyi denedim bu söylediklerimde rahatladı cildim..
özellikle la roche posayın ürünlerini tavsiye ederim...dermokozmatik markası olduğu için rahatlıkla kullanabilirsin..
birde babe markasının var kızaran ciltler için kremi... onuda bir ara denemeyi düşünüyorum..

Bende lazerle çözüm var diye biliyorum .
Lisede bi kız arkadaşımında yanakları , dudakları kıpkırmızıydı =)
Cenazeye falan gittiğinde yaşlı teyzeler mana buluyolarmış kıza bak allıklar rujlar sürüp gelmiş ayıp falan diye anlatırdı gülerdik =)
Biz yanaklarımızı allıklarla pembeleştiriyoruz sizin doğuştan öyle bence çok tatlıdır :)

Yine senin her zaman olan bir şeymiş..Benim utaninca aninda kızarıyor en kotusu de bu.

Kilcal damarlarin cilde yakinligi ile.ilgili.
Bende de var malesef.Yaz kis yanaklar kizarik.Cildiye doktorum solusyon hazirlamisti.Onu da kullanmadim.Bu kadar takmadim.Bence sivilce.sorununa odaklan.Onu cozdugunde kizarikliklar.bu kadar dikkatinj cekmez saniyorum.

ne güzel kırmızı kırmızı yanaklar.. ben çok severim ya:)
farklıysa doğal şeylerden dene. kimyasal şeyler mahvedebilir.. yinede doktora git derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…