Yanakdaki çukurluklarrr

ctprk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2011
43
0
Merhaba arkadaşlarrr benim cildim şuanda öyle çok sivilceli bir cilt değil ama ergenliğimde bu sorunu çok yoğun olarak yaşadım. Şuanda sadece regl dönemlerinde ve çok yağlı yiyecekler yediğimde sivilce çıkıyor o kadar. Benim sorunum,cildimde eski sivilce izlerinin ve çukurlukların olması. 1. sorum: İzler lazer ile sildirilebiliyormu? 2. sorum ise, benim çukurluklarım öyle çok belirgin değil, yüzüme yakından bakıldığında görülüyor ama ben genede çok rahatsız oluyorum. Bu çukurluklar için ne yapmam gerekiyor? Bunlar yağ ile falan doldurulabiliyormu? Bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim..

benim de sivilce lekelerim var, 2 gündür ankarada 5 yere gittim hiçbirinde co2 lazer yok. bu lazer diğerlerine göre daha etkiliymiş ama 5-6 seans yaptırmak gerekiyormuş. fraktel diye bi lazer var, en etkili olan buymuş. ama hastanede ameliyathanede duruma göre lokal ya da genel anesteziyle yapılıyormuş sonrası bayağı bi dikkat gerektiriyormuş ama sonuçlar çok iyiymiş. ankarada yapan yer yok, istanbulda yapan yerler var. araştır istersen.

@resigned bilgi paylaşımın için teşekkürler.. en azından lazerle kurtulabileceğimi bilmek güzel bir duygu oldu :KK70: bide şu çukurluklar için bi yöntem bulabilsem..

X