yan yastığı kullanan varmı

sgselçuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
390
0
slm kızlar.uzun süredir giremiyorum siteye.hiç boş kalamıyorum
benim bebeğim çok kusuyor.ağız dolusu oluk oluk attırıyo.doktora götürdüm tahlilleri yapıldı bi sorun yok gazını atıyo normaldir dedi.yan yatımamı söyledi.bende yan yatırıyorum ama dönerse boğulma tehlikesi yaşar diye korkuyorum.aranızda yan yastığı kullanan varmı.memnunmusunuz.bilgi verirseniz sevinirim
hepinizi ve küçük meleklerinizi öpüyorum

ben ilk günden beri yan yatırıyorum doktor öyle söyledi yanınada küçük yastık koyuyorum bebeğim daha 1 aylık dönemiyor yastık varken

canım ben ilk günden beri kullanıyorum çokda memnunum markası sevi bebe

canım bende ilk günden bu yana kullanıyorum inanılmaz rahat kussada bişe olmuyo yan yattıgı için bende sevi bebe den aldım.ben beylikdüzünde eski tatilyanın orda oturuyorum benim burda sevi bebenin şubesi var çokda uygun fiyatlar. park yatagınıda ordan aldım elini koydunda elinin şeklini alıyo oğlum çok rahat yatıyo maş.tavsiyee ederim çünkü yatak çok önemli öptüm:nazar:

canım ben ilk günden beri kullanıyorum çokda memnunum markası sevi bebe

canım nerden almıştın.netten mi mağazadanmı.bizim kızın yanına yastıkta koysam dönüyo.kafasını dönderip duruyo.6 ay kullanılabiliyomuş sanırım ozamanakadar dahada hareketlenir

ben e-bebek mağzasından almıştım ama netten de sipariş edebilirsin fiyatı yanlış hatırlamıyosam 15 ytl idi.

X