Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Yamuk oda sorunu:(

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Aynen oyle bence kose takimi falan daha uygun olurmus cok fazla kacmis odaya sanki :/ Ikea da cok pratik cozumler oldugunu duydum boyle kenarli veya kucuk evlere sehrinizde varsa bir danisin bence ama boylede iyi yani
Ilk Mobilya hevesi hiç gidip rahat ve kullanşna bakmadm . Rengne aldandm.ama köşe koltuklar bana da çok mantklı geliyo

Ilk Mobilya hevesi hiç gidip rahat ve kullanşna bakmadm . Rengne aldandm.ama köşe koltuklar bana da çok mantklı geliyo

Gorunus olarak cok guzeller ama bence boyle koltuklar icin salonun cok buyuk olmasi gerekiyor.Bosverin gule gule oturun eskitirsiniz sonra alirsiniz yenisini :)

Mobilya ve dekorasyona ilgim alanıdır. Aslında yamuk bir duvarı doğru kullanabilirseniz güzel sonuçlarda çıkarabilirsiniz. Bu noktada profesyonel destekte alabilirsiniz. Mesela ilk dikkatime çarpan odanızda yıldız belirlemeniz. Yıldız duvar ünitesidir koltukların oraya dönmesi gerekmektedir. Gerekirse ünitenin yerini de değiştirebilirsiniz. Oda yerleşimi ile ilgili sorulara cevap veren bir site var isterseniz göz atın. Şu linkte uzmana sor bölümünden sorabilir cevap alabilirsiniz diye düşünüyorum.....

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniteyi çok büyük almissiniz.o vitrin yeri tamamen gereksiz ve içine döküntü toplamaktan başka bir ise yaramiyor.üniteyi kuculturseniz sorun cozulur

çizim in kötüğü için kusura bakmayın üstteki mavcut hali, alttaki benim önerim. nacizana tavsiyem. bu şekilde en azından oturma mekanıyla tv ünitesi bütünleşmiş olur.

odada ki yamuğu göremedim ben
Aslında mobilyalarınız güzel sadece yerleşimi yanlış

Krem renk 3 lü koltuğu, yeşil 3 lü koltuğun yerine koy.
Krem 3 lü koltuğun yerine tv ünitesini
Tv ünitesinin tam karsılan 3 lü koltuğu

Masayı 90 derece çevirip dikine çevirin.
2 tane tekliyi de oturma grubuyla masanın arasına koydun mu çok güzel olur

Üçlü koltuğu pencere önüne çek berjerler karşılıklı zigon berjerler ortasında,betjerlerin tam arkasınada yemek masasını koy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…